Remont dróg gminnych w Kosakowie na odcinku od km 0+718,98 do km 1+008,07 Droga gminna Nr 127015N, Dz. nr 362/2, 174, 361 Obręb Kosakowo

GMINA SROKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00643038
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00643038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-10 10:31
Lokalizacja
Srokowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d533a996-8643-4a5b-92b7-843462e78da5
Identyfikator
7422077419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH "OSTRADA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrołęka, PL · lot 0
414 876,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643038 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych w Kosakowie na odcinku od km 0+718,98 do km 1+008,07 Droga gminna Nr 127015N, Dz. nr 362/2, 174, 361 Obręb Kosakowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SROKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742818

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Rynkowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Srokowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-420

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: (89) 754 45 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminasrokowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminasrokowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminasrokowo.logintrade.net/zapytania_email,178643,1106e14ab6c8f01aba4486154fe20da1.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych w Kosakowie na odcinku od km 0+718,98 do km 1+008,07 Droga gminna Nr 127015N, Dz. nr 362/2, 174, 361 Obręb Kosakowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d533a996-8643-4a5b-92b7-843462e78da5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054106/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont dróg gminnych w Kosakowie na odcinku od km 0+718,98 do km 1+008,07 Droga gminna Nr 127015N, Dz. nr 362/2, 174, 361 Obręb Kosakowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGT.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324604,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w rozumieniu art. 7 pkt 21 Pzp, na inwestycji pn. „Remont dróg gminnych w Kosakowie na odcinku od km 0+718,98 do km 1+008,07 Droga gminna Nr 127015N, Dz. nr 362/2, 174, 361 Obręb Kosakowo”. Remont dróg gminnych obejmuje w szczególności:
- remont konstrukcji nawierzchni drogi wraz ze wzmocnieniem jej nośności w zakresie jej obecnego przebiegu z uwzględnieniem korekty geometrii,
- remont drogi jednojezdniowej o szerokości 4,0 m z poszerzeniami na łukach
kołowych 30/R na odcinku 0+718,98 – 1+008.07,
- utwardzenie pobocza kruszywem łamanym 0-31,5 gr. 25cm szer. od 0,75m,
- regulację odwodnienia, udrożnienie, profilowanie, oczyszczenie istniejących rowów, remont przepustów pod zjazdami,
- budowę zjazdów o nawierzchni asfaltowej z zastosowaniem typowej szerokości jezdni – 4,0m, promieniach wyokrąglenia - 3,0m oraz szerokości pobocza 0,5m (zjazdy nietypowe zostały zwymiarowane na planie sytuacyjnym).
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- wykonanie i montaż tablicy informacyjnej.
2. Szczegółowy opis robót budowlanych zawarty w załączniku nr 6 do SWZ - dokumentacja techniczna (Dokumentacja techniczna obejmuje odcinek od km 0+000 do km 1+008.07, natomiast przedmiot niniejszego zamówienia dotyczy odcinka od km 0+718,98 do km 1+008,07) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414876,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546178,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414876,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „Ostrada” Sp. z o.o. w restrukturyzacji

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582027548

7.3.3) Ulica: Lokalna 2

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część robót drogowych - podwykonawcy nieznani na etapie składania oferty

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414876,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie otrzymało dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane