po terminietermin 2025-06-24 01:59
EZ.28.107.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na roboty budowlane - Dobudowa szybu windowego wraz z montażem urządzenia dźwigowego dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych do Budynku Hematologii przy ul. Ciołkowskiego 2 dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 365986-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-06-06
- Termin
- 2025-06-24 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 108/2025
- Identyfikator
- 7292345599
- Wysłano
- 2025-06-05
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychWindyInstalowanie windRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaUsługi w zakresie konserwacji windSystem sterowania i kontroliRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.