po terminietermin 2025-06-24 01:59
EZ.28.96.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyposażenie produkcji radiofarmaceutyków w Pracowni PET dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 370618-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-06-10
- Termin
- 2025-06-24 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)ChromatografyMaszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.