Sukcesywna dostawa oleju opałowego

GMINA GODZIANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00643282
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00643282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-10 11:19
Lokalizacja
Godzianów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-679067ae-e099-4bcf-a8fd-8e0cd542ae1e
Identyfikator
8361490656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD DĘBSKIRawa Mazowiecka, PL · lot 0
217 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643282 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GODZIANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148242

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klonowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Godzianów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-126

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@godzianow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://godzianow.bipst.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-679067ae-e099-4bcf-a8fd-8e0cd542ae1e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju opałowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-679067ae-e099-4bcf-a8fd-8e0cd542ae1e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041548/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa oleju opałowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607144

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GRZP.271.53.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa i wyładunek oleju opałowego grzewczego w ilości nie większej niż 55 000 litrów, spełniającego wymagania normy PN-C-96024:2020-12, o parametrach jakościowych nie gorszych niż:
- zawartość siarki do 0,10 % m/m;
- wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg;
- temperatura płynięcia nie wyższa niż – 20 °C;
- zawartość zanieczyszczeń stałych nie większa niż 24 mg/kg;
- zawartość wody nie większa niż 200 mg/kg;
- gęstość w temp. 15 °C nie wyższa niż 860 kg/m³;
- temperatura zapłonu min. 56 °C;
- lepkość kinematyczna przy 20 °C max. 6,00 mm²/s;
do placówek Zamawiającego:
a) budynku przy ul. Klonowej nr 9/11 w Godzianowie (PLC001),
b) budynku przy ul. T. Kościuszki nr 82 i 84 w Godzianowie (PLC002),
c) budynku przy ul. Sportowej nr 4 w Godzianowie (PLC003).

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DEKOPAL" Konrad Dębski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750033250

7.3.3) Ulica: Nowy Kurzeszyn 2B

7.3.4) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 96-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy