Zakup i dostawa samochodów ciężarowych, specjalnych - pojazdy wielofunkcyjne
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643303
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-10 11:23
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f5020ea-74f6-4881-b13a-9be6b24f11a8
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
Wykonawcy
3 przyznane
'UNI-TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 0
235 950,9 PLN'UNI-TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 1
364 830,3 PLN'UNI-TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 2
170 010,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643303 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodów ciężarowych, specjalnych - pojazdy wielofunkcyjne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f5020ea-74f6-4881-b13a-9be6b24f11a81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa samochodów ciężarowych, specjalnych - pojazdy wielofunkcyjne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f5020ea-74f6-4881-b13a-9be6b24f11a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030678/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.17 Zakup i dostawa samochodów ciężarowych, specjalnych - pojazdy wielofunkcyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583062
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.85.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1:Samochód ciężarowy, specjalny – pojazd wielofunkcyjny, nośnik sprzętu komunalnego + HDS
Wymagane parametry techniczne i jakościowe pojazdów:
1. Rok produkcji – nie starszy niż 2024 r.
2. DMC pojazdu: min. 2600kg - max. 3000kg.
3. Kolor nadwozia (kabiny kierowcy) – biały,
4. Ładowność min. 800kg - max. 900kg
5. Prędkość transportowa nie mniejsza niż 80 km/h
6. Silnik: 4-cylindrowy benzyna (preferowany LPG), spełniający wymagania normy Euro VI-D, moc nie mniejsza niż 75kW i nie większej niż 95kW,
7. Amortyzatory teleskopowe,
8. Zawieszenie kół przód - niezależne,
9. Wspomaganie kierownicy hydrauliczne,
10. Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach (kąt ustawienia oraz wysokość),
11. Układ hamulcowy hydrauliczny, układ ESC,
12. Kabina: dwuosobowa, klimatyzowana ze zintegrowaną osłoną przeciwsłoneczną, fotel kierowcy i pasażera regulowany wyposażony w zagłówki, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa,
13. Elektryczne szyby,
14. Deska rozdzielcza z wielofunkcyjnym wyświetlaczem: obrotów silnika, prędkości temperatury,
15. Lusterka zewnętrzne (prawe i lewe) składane i podgrzewane,
16. Oświetlenie zewnętrzne pojazdu: reflektory przednie do jazdy dziennej,
17. Zbiornik paliwa nie mniejszy niż 45L,
18. Skrzynia ładunkowa z trójstronnym wywrotem o wymiarach z uchwytami do mocowania w podłodze. Szerokość pojazdu bez lusterek – min. 1720mm max. 1820mm.
19. Zamontowany hak kulowy do ciągnięcia przyczepy,
20. Akustyczny sygnał cofania,
21. Skrzynia ładunkowa wyposażona w nadstawki siatkowe do przewozu np. trawy, liści z możliwością szybkiego montaż i demontażu,
22. Gwarancja min. 24 miesiące (bez limitu kilometrów),
23. Pojazd wraz z dokumentacją do rejestracji,
24. Żuraw HDS.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 176000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2:Samochód ciężarowy, specjalny - pojazd wielofunkcyjny, nośnik sprzętu komunalnego z pługiem i posypywarką.
Wymagane parametry techniczne i jakościowe pojazdów:
1. Rok produkcji – nie starszy niż 2024r.
2. DMC pojazdu min. 2600kg max. 3000kg,
3. Kolor nadwozia (kabiny kierowcy) – biały,
4. Ładowność min. 1200kg,
5. Prędkość transportowa nie mniejsza niż 80 km/h
6. Silnik: 4-cylindrowy benzyna (preferowany LPG), spełniający wymagania normy Euro VI-D, moc nie mniejsza niż 75 kW i nie większej niż 95 kW,
7. Amortyzatory teleskopowe,
8. Zawieszenie kół przód - niezależne,
9. Wspomaganie kierownicy hydrauliczne,
10. Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach (kąt ustawienia oraz wysokość),
11. Układ hamulcowy hydrauliczny, układ ESC,
12. Kabina: dwuosobowa, klimatyzowana ze zintegrowaną osłoną przeciwsłoneczną, fotel kierowcy i pasażera regulowany wyposażony w zagłówki, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa,
13. Elektryczne szyby,
14. Deska rozdzielcza z wielofunkcyjnym wyświetlaczem: obrotów silnika, prędkości, temperatury,
15. Lusterka zewnętrzne (prawe i lewe) składane i podgrzewane,
16. Oświetlenie zewnętrzne pojazdu: reflektory przednie do jazdy dziennej,
17. Zbiornik paliwa nie mniejszy niż 45L,
18. Skrzynia ładunkowa z trójstronnym wywrotem o wymiarach z uchwytami do mocowania w podłodze. Szerokość pojazdu bez lusterek – min. 1720mm max. 1740mm.
19. Zamontowany hak kulowy do ciągnięcia przyczepy,
20. Akustyczny sygnał cofania,
21. Skrzynia ładunkowa wyposażona w nadstawki siatkowe do przewozu np. trawy, liści z możliwością szybkiego montaż i demontażu,
22. Pług prosty hydrauliczny o szerokości: min. 180cm – max. 190cm.
23. Posypywarka,
24. Gwarancja min. 24 miesiące bez limitu kilometrów,
25. Pojazd wraz z dokumentacją do rejestracji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 332000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3:Samochód ciężarowy, specjalny - pojazd wielofunkcyjny, nośnik sprzętu komunalnego.
Wymagane parametry techniczne i jakościowe pojazdów:
1. Rok produkcji – nie starszy niż 2024r.
2. DMC pojazdu min. 2600 kg max. 3000 kg,
3. Kolor nadwozia (kabiny kierowcy) – biały,
4. Ładowność min. 1200 kg,
5. Prędkość transportowa nie mniejsza niż 80 km/h
6. Silnik: 4-cylindrowy benzyna (preferowany LPG), spełniający wymagania normy Euro VI-D, moc nie mniejsza niż 75 kW i nie większej niż 95 kW,
7. Amortyzatory teleskopowe,
8. Zawieszenie kół przód - niezależne,
9. Wspomaganie kierownicy hydrauliczne,
10. Kolumna kierownicza regulowana w dwóch płaszczyznach (kąt ustawienia oraz wysokość),
11. Układ hamulcowy hydrauliczny, układ ESC,
12. Kabina: dwuosobowa, klimatyzowana ze zintegrowaną osłoną przeciwsłoneczną, fotel kierowcy i pasażera regulowany wyposażony w zagłówki, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa,
13. Elektryczne szyby,
14. Deska rozdzielcza z wielofunkcyjnym wyświetlaczem: obrotów silnika, prędkości, temperatury,
15. Lusterka zewnętrzne (prawe i lewe) składane i podgrzewane,
16. Oświetlenie zewnętrzne pojazdu: reflektory przednie do jazdy dziennej,
17. Zbiornik paliwa nie mniejszy niż 45L,
18. Skrzynia ładunkowa z trójstronnym wywrotem o wymiarach z uchwytami do mocowania w podłodze. Szerokość pojazdu bez lusterek – min.1720 mm - max. 1740 mm.
19. Zamontowany hak kulowy do ciągnięcia przyczepy,
20. Akustyczny sygnał cofania,
21. Skrzynia ładunkowa wyposażona w nadstawki siatkowe do przewozu np. trawy, liści z możliwością szybkiego montaż i demontażu.
22. Gwarancja min. 24 miesiące (bez limitu kilometrów),
23. Pojazd wraz z dokumentacją do rejestracji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 156000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235950,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235950,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235950,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNI-TRUCK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291234953
7.3.3) Ulica: Al. Zjednoczenia 128
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235950,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 364830,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364830,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 364830,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNI-TRUCK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291234953
7.3.3) Ulica: Al. Zjednoczenia 128
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 364830,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170010,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170010,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170010,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNI-TRUCK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291234953
7.3.3) Ulica: Al. Zjednoczenia 128
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170010,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |