Odkrzaczanie obszarów udostępnionych, odsłonięć geologicznych wraz z utrzymaniem ciągów i panoram widokowych w Bieszczadzkim Parku Narodowym w 2024 r.
BIESZCZADZKI PARK NARODOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643342
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643342/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-10 11:29
- Lokalizacja
- Ustrzyki Górne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f355e054-b77c-4ae0-b19f-c0f82012370e
- Identyfikator
- 6891232725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wynajem kosiarek lub sprzętu rolniczego wraz z operatorem
Wykonawcy
1 przyznane
ROBERT OLEJNIKDziurdziów, PL · lot 2
18 387 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643342 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odkrzaczanie obszarów udostępnionych, odsłonięć geologicznych wraz
z utrzymaniem ciągów i panoram widokowych w Bieszczadzkim Parku
Narodowym w 2024 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BIESZCZADZKI PARK NARODOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180792174
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 19
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bdpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bdpn.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f355e054-b77c-4ae0-b19f-c0f82012370e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odkrzaczanie obszarów udostępnionych, odsłonięć geologicznych wrazz utrzymaniem ciągów i panoram widokowych w Bieszczadzkim Parku
Narodowym w 2024 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f355e054-b77c-4ae0-b19f-c0f82012370e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643342
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038276/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Utrzymanie drożności ścieżek przyrodniczych i porządkowanie otoczenia obiektów turystycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579596
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.261.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88398,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Odkrzaczanie szlaków i ścieżek turystycznych oraz odsłonięcia geologicznegoOdkrzaczanie szlaków i ścieżek turystycznych na obszarze 0,88 ha w obrębie ścieżek i szlaków:
ścieżka pieszo-rowerowa „Tarnawa” (Tarawa Niżna – Dźwiniacz Górny) / ścieżka przyrodniczo-historyczna "Tarnawa Niżna - Dźwiniacz Górny";
ścieżka pieszo-rowerowa „Sokoliki” (Sokoliki Górskie).
ścieżka spacerowa Dźwiniacz Górny – Łokieć.
odcinek szlaku konnego i trasy przejazdu bryczkami Tarnawa Niżna - Tarnawa Wyżna.
Odkrzaczenie odsłonięcia geologicznego: 0,2 ha / Bukowiec.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77112000-8 - Wynajem kosiarek lub sprzętu rolniczego wraz z operatorem
4.5.5.) Wartość części: 20678,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Utrzymanie ciągów i panoram widokowychZadanie obejmuje wykonanie odkrzaczania i wycinki drzew w ciągu widokowym na trasie Tarnawa Niżna – Bukowiec na łącznej długości 4,9 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77112000-8 - Wynajem kosiarek lub sprzętu rolniczego wraz z operatorem
4.5.5.) Wartość części: 47795,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Odkrzaczanie i wycinka drzew na obszarze łąk kośnychZadanie obejmuje odkrzaczenie i wycinkę wskazanych drzew na powierzchni 1,5 ha, będącej sumą powierzchni rozczłonkowanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77112000-8 - Wynajem kosiarek lub sprzętu rolniczego wraz z operatorem
4.5.5.) Wartość części: 17925,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej ( dla części I zamówienia) przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej ( dla części I zamówienia) przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18387,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Robert Olejnik, Usługi Leśne
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Mateusz Sidorski, Usługi Leśne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6881278157
7.3.4) Miejscowość: Dziurdziów
7.3.5) Kod pocztowy: 38-604
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18387,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |