Przebudowa drogi wewnętrznej i chodnika przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643541
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-10 11:57
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f4a9fcb-04b6-4409-8b9c-fbc952b692cc
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643541 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej i chodnika przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f4a9fcb-04b6-4409-8b9c-fbc952b692cc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej i chodnika przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f4a9fcb-04b6-4409-8b9c-fbc952b692cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 305 ust. – pkt 2 Pzp
Uzasadnienie:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w sposób istotny zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f403fca6-ae37-4252-be69-cc3ae5362278
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.111.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja obejmuje wykonanie nowego zagospodarowania terenu na części
działki o nr 1088/5 obr. 208 przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie.
W zakres zamówienia wchodzi:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni asfaltowej i płyt chodnikowych z wywozem i
utylizacją,
- rozbiórka wiaty śmietnikowej,
- wykonanie drogi dojazdowej i placu manewrowego o pow. ok. 625m2,
- wykonanie chodnika o pow. ok. 295m2,
- wykonanie krawężników i obrzeży,
- remont studzienki ściekowej,
- regulacja istniejących włazów i skrzynek zasuw,
- zakup, dostawa i montaż nowej wiaty śmietnikowej o wym. 5,0x4,0m,
- plantowanie i humusowania przyległego terenu,
- przebudowa gazociągu niskiego ciśnienia.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakres przedstawiony w ogłoszeniu o zamówieniu,
SWZ, materiałach do zgłoszenia, projekcie budowlano-wykonawczym, STWiORB
oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają materiały do zgłoszenia,
projekt budowlano-wykonawczy i STWiORB.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakres przedstawiony w ogłoszeniu o zamówieniu, SWZ, materiałach do zgłoszenia, projekcie budowlano-wykonawczym, STWiORB oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają materiały do zgłoszenia,
projekt budowlano-wykonawczy i STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OBO Energy sp Z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:5170417440
7.3.3) Ulica: ul. Trembeckiego 11A
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-234
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489764,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |