„Budowa ul. Kresowej”
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643579
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643579/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-10 12:02
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9da1ef79-0294-4118-a4ab-3d6fa54655c9
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643579 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ul. Kresowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 7265 437
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ul. Kresowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9da1ef79-0294-4118-a4ab-3d6fa54655c9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643579
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073965/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa ul. Kresowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529365
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP 271.35.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1130491,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres do realizacji:
Branża drogowa: w ramach robót branży drogowej przewiduje się budowę drogi
ul. Kresowej, wykonanie nawierzchni zjazdów indywidualnych do nieruchomości przyległych do pasa drogowego, w tym m. in.:
wykonanie niezbędnych rozbiórek,
wykonanie drogi o nawierzchni z kostki betonowej wraz z podbudową - pow. ok. 850 m², w tym odcinek drogi publicznej ok. 620 m² i odcinek drogi wewnętrznej ok. 230 m² (w tym odtworzenie nawierzchni drogi do stanu pierwotnego po istniejącym śladzie po budowie sieci kanalizacji deszczowej),
wykonanie chodników o nawierzchni z kostki betonowej wraz z podbudową - pow. ok. 270 m²,
wykonanie zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej wraz z podbudową - pow. ok. 100 m²,
utwardzenie pobocza – ok. 260 m²,
ułożenie rur osłonowych na przewodach elektroenergetycznych i teletechnicznych - dł. ok. 60 mb,
regulację wysokościową istniejącego uzbrojenia do rzędnych terenu wybudowanej drogi,
wykonanie docelowego oznakowania pionowego i poziomego.
Branża elektryczna: usunięcie kolizji z siecią nn 0,4 kV (ułożenie rur ochronnych, ułożenie nowych odcinków przewodów).
Branża sanitarna: w zakresie realizacji sieć kanalizacji deszczowej składająca się z rur PVC-U klasy S o średnicach fi 315 oraz przyłączy do projektowanych wpustów ulicznych z rur PVC-U klasy S o średnicy fi 200, w tym m.in.:
studzienki rewizyjne z kręgów betonowych o średnicy DN1000 mm – 9 szt.,
studzienki systemowe z tworzywa PE lub PP o średnicy DN600 mm - 1 szt.,
wpusty uliczne z osadnikiem D400 - 7 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699654,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 928954,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 699654,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Ragen" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6932174204
7.3.3) Ulica: ul. Sikorskiego 48
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 699654,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |