Renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele ś. Wawrzyńca w Kochanowicach
Gmina Kochanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643648
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-10 12:13
- Lokalizacja
- Kochanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f53d0c2-cf89-443a-9365-6d711ba469a8
- Identyfikator
- 5751865105
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643648 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele ś. Wawrzyńca w Kochanowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Kochanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-713
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: (34) 3533100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kochanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f53d0c2-cf89-443a-9365-6d711ba469a81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele ś. Wawrzyńca w Kochanowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f53d0c2-cf89-443a-9365-6d711ba469a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547215
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PK.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele św. Wawrzyńca
w Kochanowicach.
2. Realizacja przedmiotu umowy została podzielona na dwa etapy.
3. Zamawiający nie określa zakresu robót poszczególnych etapów. Elementy składające się na poszczególne etapy zostaną określone przez Wykonawcę w harmonogramie rzeczowo – finansowym, który następnie zostanie przedstawiony Zamawiającemu do akceptacji zgodnie z zapisami § 3 ust. 6 umowy z uwzględnieniem podziału płatności o którym mowa w § 6 ust. 2 umowy.
4. Przedmiot umowy obejmuje m.in.:
- prace konserwatorskie struktury ołtarza oraz drewnianych ramach obrazów ołtarzowych,
- prace konserwatorskie przy obrazach,
- prace konserwatorskie drewnianej polichromowanej rzeźby Chrystusa,
- prace konserwatorskie przy ambonie
Szczegółowy przedmiot umowy został określony w Programie prac konserwatorskich– Załączniku nr 1 do SWZ oraz w pozwoleniu na prowadzenie prac konserwatorskich – Załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92521220-7 - Usługi ochrony eksponatów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
77220000-8 - Usługi impregnacji drewna
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 729453,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DeS Henryk Dowgier, Anna Dowgier sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770004959
7.3.3) Ulica: Kronikarza Galla 5/1
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-053
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |