Dostawa mięsa drobiowego i podrobów dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643691
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-10 12:19
- Lokalizacja
- Andrychów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e5c545-1a4d-4fd3-9fc9-6a70195de915
- Identyfikator
- 5512123091
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643691 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mięsa drobiowego i podrobów dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jarosława Dąbrowskiego 19
1.5.2.) Miejscowość: Andrychów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-120
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338752446
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kboldys@szpital.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
Postępowanie jest prowadzone na platformie zakupowej Zamawiającego dostępnej pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_andrychow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mięsa drobiowego i podrobów dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e5c545-1a4d-4fd3-9fc9-6a70195de915
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050891/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawa mięsa i wędlin (asortyment mięsa drobiowego i podrobów)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP/2500/11/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 45300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego i podrobów dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie przez okres 12 miesięcy. Realizacja dostaw począwszy od 17.12.2024 r.
2. Wykonawcy, z którym Zamawiający podpisze umowę nie przysługuje roszczenie o realizację dostaw w wielkościach podanych w formularzach asortymentowo – cenowych. Dostawy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą różnić się dla danych pozycji ilościowo od tych podanych w formularzu asortymentowo – cenowym, jednakże łączna wartość dostaw nie przekroczy całkowitej wartości brutto oferty wybranego Wykonawcy. Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
3. Wykonawca będzie realizował dostawy na bieżąco – codziennie od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) własnym transportem, na swój koszt po uprzednim złożeniu przez Zamawiającego w formie telefonicznej zamówienia. W ramach dostawy Wykonawca dokona jego wniesienia do magazynu żywności bądź innego miejsca wskazanego przez Zamawiającego w jego siedzibie. Częstotliwość dostaw: 2 – 3 razy w tygodniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15112000-6 - Drób
15131500-0 - Produkty drobiowe
15114000-0 - Podroby
15131135-0 - Wędliny drobiowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42241,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45139,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42241,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Drobiarska DAKPOL Marek Bejm Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5742065256
7.3.3) Ulica: Długa 185
7.3.4) Miejscowość: Węglowice
7.3.5) Kod pocztowy: 42-133
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42241,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-17 do 2025-12-16| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |