Remont dróg gruntowych na terenie miasta Iławy
GMINA MIEJSKA IŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00643786
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00643786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-10 12:32
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7265a48-d1e8-4e7a-bc92-2d238a63c92e
- Identyfikator
- 7441660083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643786 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gruntowych na terenie miasta Iławy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA IŁAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743456
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umilawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umilawa.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gruntowych na terenie miasta Iławy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7265a48-d1e8-4e7a-bc92-2d238a63c92e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038842/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Remont dróg gruntowych na terenie miasta Iławy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1) Od udzielenia zamówienia podstawowego nie minęły więcej niż 3 lata - zamawiający udzielił zamówienia podstawowego w dniu 25.10.2023 umową nr P/UMK/14/JP/2023, zawartą z firmą USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, Artur Jeziorski, 14-202 Iława, Laseczno Małe 89C.
2) Wartość szacunkowa zamówienia podstawowego wynosiła 357.242,70 zł netto. Szacunkowa wartość zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp wynosiła 357.242,70 zł netto. Przy ustalaniu wartości szacunkowej całości zamówienia uwzględniono wartość robót, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp na kwotę 357.242,70 zł netto. W związku z tym ustawowa przesłanka została wypełniona.
3) Zamówienie, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) ustawy Pzp powinno dotyczyć przedmiotu zamówienia określonego w SWZ sporządzonego dla zamówienia podstawowego
4) Zamówienie, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) ustawy Pzp było przewidziane w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 372290,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remont dróg gruntowych na terenie miasta Iławy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu został zawarty w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) – załącznik nr 4 do zaproszenia oraz we wzorze umowy - załącznik nr 3 do zaproszenia. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), zaproszenia do negocjacji wraz z załącznikami, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami szczegółowymi i obowiązującymi przepisami prawa. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo - Budowlane Artur Jeziorski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441618804
7.3.3) Ulica: Laseczno Małe 89C
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.5) Kod pocztowy: 14-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 372290,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 350 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |