Ewaluacja projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00643796
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00643796/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-10 12:33
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0c635a7-af2c-4374-bc79-0d260145dbd5
Identyfikator
6762129505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

Wykonawcy

1 przyznane

ASM RESEARCH SOLUTIONS STRATEGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKutno, PL · lot 0
134 070 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00643796 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ewaluacja projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357114075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Na Stawach

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-107

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 424 07 23

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wup-krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/wupwkrakowie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0c635a7-af2c-4374-bc79-0d260145dbd5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ewaluacja projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0c635a7-af2c-4374-bc79-0d260145dbd5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643796

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064866/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Zakup usługi przeprowadzenia ewaluacji projektu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”, realizowany w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”. Szczegółowe informacje znajdują się w sekcji IX.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551447

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 471951,15 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 107133,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest ewaluacja projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”, w tym w szczególności opracowanie koncepcji badania ewaluacyjnego, przeanalizowanie dokumentacji projektu, realizacja badań ilościowych i jakościowych, przygotowanie zestawienia wyników badań, raportów oraz prezentacji z podsumowaniem wyników badania ewaluacyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz: zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia, zał. nr 2 do swz - wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149896,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134070,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASM Research Solutions Strategy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 472363346 NIP: 775 22 53 397

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 5

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-301

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134070,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1.Zamówienie dotyczy programów/projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej: Projekt pn. „Pracownicy –najlepsza inwestycja dla firmy”, realizowany w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.7 Wsparcie na rzecz zarządzania różnorodnością u pracodawców, Typ A: Opracowanie oraz wdrożenie kompleksowych narzędzi w celu umożliwienia elastycznego reagowania na zmiany zachodzące na rynku pracy i utrzymanie pracowników, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
2. Termin wykonania zamówienia: do dnia 30.06.2025 r., przy czym wstępne wyniki badania ewaluacyjnego powinny zostać przekazane Zamawiającemu do dnia 31.03.2025 r.
2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi