ŚWIADCZENIE USŁUGI PRZEWOZU UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

GMINA ŁYSOMICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00644001
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00644001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-10 13:04
Lokalizacja
Łysomice, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9adeda8b-65cd-4f3e-8fdd-f3031de1f133
Identyfikator
8792593527
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MARTA WYSOCKAKamionki Małe 34C, PL · lot 0
158 994 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644001 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUGI PRZEWOZU UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁYSOMICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 8

1.5.2.) Miejscowość: Łysomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-148

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lysomice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lysomice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lysomice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE USŁUGI PRZEWOZU UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9adeda8b-65cd-4f3e-8fdd-f3031de1f133

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026440/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576909

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 179931,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: ŚWIADCZENIE USŁUGI PRZEWOZU UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Przewóz uczniów środkami transportu odbywa się w dniach, w których uczęszczają uczniowie do szkół, z wyłączeniem dni ustalonych przez Zamawiającego, w godzinach umożliwiających przybycie uczniów do szkoły, nie później niż 10 minut przed ustaloną godziną rozpoczęcia zajęć szkolnych i opuszczenie szkoły o ustalonej przez Zamawiającego godzinie. Godziny przewozu będą przedstawione Przewoźnikowi po ustaleniu planu zajęć szkolnych przez dyrektorów szkół, jednak nie później niż w dniu podpisania umowy na wykonanie zadania.
2) Przewidywana liczba wozokilometrów łącznie dla 2025 roku: 292 km dziennie x 110 dni nauki = 32 120 wkm. Przewidywana liczba uczniów objętych dowozem – 29 osób.
3) Zakres usługi będzie obejmował:
a) odbiór dzieci z domu pod wskazanymi adresami - godziny odbioru ustala Przewoźnik z rodzicami,
b) dowóz do placówek oświatowych pod wskazany adres,
c) odbiór dzieci z placówek oświatowych,
d) dowóz dzieci do domu pod wskazane adresy.
4) Ponadto Przewoźnik:
a) ma obowiązek zapewnienia opieki dzieciom w czasie transportu. Opiekunem powinna być osoba dorosła, niekarana, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz ukończone szkolenie, o którym mowa w art. 6 ust. 3a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2023 r. poz. 1047 ze zm.) Opiekun zobowiązany jest do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa przewożonym dzieciom w trakcie przewozu, do czasu odbioru dziecka przez rodzica/opiekuna.
b) udzieli czynnej pomocy dzieciom w czasie wsiadania, zajmowania miejsc i przy wysiadaniu z pojazdu;
c) dopilnuje, aby każde dziecko było zapięte pasem bezpieczeństwa w czasie transportu;
d) w razie awarii pojazdu ma obowiązek zapewnienia transportu zastępczego;
e) ponosi pełną odpowiedzialność za działanie opiekuna oraz za bezpieczeństwo dzieci w trakcie wykonywania przedmiotowej umowy;
f) ponosi całkowitą odpowiedzialność za szkody wynikłe z ruchu pojazdów i przewozu osób niepełnosprawnych, przy uwzględnieniu obowiązujących zasad wynikających z obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
5) Wykonawca zamówienia przed podpisaniem umowy zobowiązany będzie przedłożyć Zamawiającemu dowody rejestracyjne pojazdów wskazanych w wykazie z aktualnym ubezpieczeniem OC, oraz ważnym badaniu technicznym pojazdu (kserokopia / skan).
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 9.
2. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny kod CPV:60100000-9:Usługi w zakresie transportu drogowego
Dodatkowe kody CPV: 60112000-6: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158994,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328908,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158994,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa 2MA2 Marta Wysocka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792321332

7.3.4) Miejscowość: Kamionki Małe 34C

7.3.5) Kod pocztowy: 87-148

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158994,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wyjaśnił RNC.
2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi