Remont i przebudowa poewangelickiego budynku w Bralinie

GMINA BRALIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00644051
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00644051/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-10 13:10
Lokalizacja
Bralin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91cd5ad1-e819-4ce2-8ddb-c51e7a04f4a1
Identyfikator
6191945067
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANA RESTAURACJI ZABYTKÓW ARCHITEKTON LESZEK PELJAN LESZEK LINK SPÓŁKA JAWNAGłogów, PL · lot 0
5 012 677 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644051 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa poewangelickiego budynku w Bralinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRALIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Bralin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-640

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627811201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bralin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbralin.bip.e-zeto.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugbralin.ezamowienia.com/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa poewangelickiego budynku w Bralinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91cd5ad1-e819-4ce2-8ddb-c51e7a04f4a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644051

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032519/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont, przebudowa poewangelickiego budynku w Bralinie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Remontu i przebudowy poewangelickiego budynku w Bralinie”. Realizacja inwestycji polegała będzie na wykonaniu robót budowlanych:
- remont dachu i wieży (wymiana dachówki wraz z częściową wymianą konstrukcji drewnianej),
- renowacji stolarki okiennej i drzwiowej,
- renowacji elewacji,
- wykonaniu instalacji elektrycznej, gazowej, C.O., wodno-kanalizacyjnej,
- wykonaniu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych,
- remont schodów,
- renowacja ścian i posadzek,
- renowacja tynków i polichromii,
- wykonanie przyłączy do budynku (wod-kan, elektryczne, gazowe),

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5012677,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5115247,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5012677,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Architektoniczno-Budowlana Restauracji Zabytków ARCHITEKTON Leszek Peljan, Leszek Link Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931004641

7.3.3) Ulica: Rynek 4a

7.3.4) Miejscowość: Głogów

7.3.5) Kod pocztowy: 67-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5012677,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 500 dni

2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane