Przebudowa drogi gminnej na działce o nr ew, 750/1 w miejscowości Posmykowizna
Miasto i Gmina Działoszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00644079
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00644079/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-10 13:13
- Lokalizacja
- Działoszyn, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a121d4d6-38d9-4ef1-bc3f-7464f20941d0
- Identyfikator
- 5080026931
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644079 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na działce o nr ew, 750/1 w miejscowości Posmykowizna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Działoszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-355
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trajdosn@dzialoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzialoszyn.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dzialoszyn.logintrade.net/zapytania_email,181151,59119cea04d94154043d3bbfa297e0c6.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej na działce o nr ew, 750/1 w miejscowości Posmykowizna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a121d4d6-38d9-4ef1-bc3f-7464f20941d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644079
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045956/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid. 750/1 w miejscowości Posmykowizna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581802
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSO.XII-II.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Posmykowizna o długości 214,42 m i szerokości 4,5 m, szerokość poboczy 0,75 m. Przebudowa wlotu skrzyżowania drogi krajowej nr 42 w km 93+560 z drogą gminną nr 109027E w msc. Posmykowizna. Inwestycja położona na następujących działkach:
Działka o nr ewid: 750/1 Gmina Działoszyn, obręb 10 Sadowiec – droga;
Część działki nr ewid: 798 Gmina Działoszyn, obręb 10 Sadowiec – wlot skrzyżowania. Szczegółowe informacje w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 266 ustawy Pzp na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postepowaniu zostały złożone cztery oferty. Najkorzystniejsza oferta została złożona przez wykonawcę HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., ul. Częstochowska 14, 42-283 Boronów, za cenę 285 025,22 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt pięć tysięcy dwadzieścia pięć 22/100). Cena ta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100).
Mając na względzie powyższe okoliczności, w ocenie Zamawiającego ziściła się przesłanka obligująca do unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11
września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |