Przygotowanie terenu pod budowę przedszkola kontenerowego w Stroniu Śląskim
Gmina Stronie Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00644095
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00644095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-10 13:16
- Lokalizacja
- Stronie Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45d706de-fed1-4826-aa3e-64b664b4303b
- Identyfikator
- 8811002468
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644095 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przygotowanie terenu pod budowę przedszkola kontenerowego w Stroniu Śląskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stronie Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718165
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 55
1.5.2.) Miejscowość: Stronie Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-550
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@stronie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stronie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie terenu pod budowę przedszkola kontenerowego w Stroniu Śląskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45d706de-fed1-4826-aa3e-64b664b4303b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa zastosowania trybu negocjacji z ogłoszeniem: Prawna: art. 301 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp
Faktyczna: Z 14 na 15 września 2024 roku w Stroniu Śląskim doszło do przerwania wału na tamie, w wyniku czego doszło do ogromnej tragedii. Fala uderzyła w miasteczko, rujnując znaczną jego część w tym jedyne Przedszkole Miejskie i Żłobek w Gminie Stronie Śląskie. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie terenu pod budowę przedszkola kontenerowego w Stroniu Śląskim, w celu zapewnienia prawidłowego podłoża pod obiekty tymczasowe złożone z kontenerów dla uczniów Przedszkola i Żłobka w miejscowości Stronie Śląskie, które ucierpiało w powodzi we wrześniu 2024r.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKP.271.133.2024.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przygotowanie terenu pod budowę przedszkola kontenerowego w Stroniu Śląskim, na działce nr 560/2 (AM-11), Obręb: 001 Stronie Śląskie, w celu zapewnienia prawidłowego podłoża pod obiekty tymczasowe złożone z kontenerów dla uczniów Przedszkola i Żłobka w miejscowości Stronie Śląskie, które ucierpiało w powodzi we wrześniu 2024r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona jedyna oferta w postępowaniu podlega odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |