Kompleksowy remont XVIII-wiecznej wolnostojącej, szachulcowej dzwonnicy w m. Pyrnik

GMINA BOJADŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00644202
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00644202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-10 13:30
Lokalizacja
Bojadła, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0540e69-f6d9-4d4d-83d5-2c8f95e27151
Identyfikator
9251469911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty renowacyjneRoboty murarskie i muroweTynkowanieWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644202 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowy remont XVIII-wiecznej wolnostojącej, szachulcowej dzwonnicy w m. Pyrnik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOJADŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770592

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sulechowska 35

1.5.2.) Miejscowość: Bojadła

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-130

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bojadla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bojadla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0540e69-f6d9-4d4d-83d5-2c8f95e27151

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowy remont XVIII-wiecznej wolnostojącej, szachulcowej dzwonnicy w m. Pyrnik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0540e69-f6d9-4d4d-83d5-2c8f95e27151

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 385486,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowy remont XVIII-wiecznej wolnostojącej, szachulcowej dzwonnicy w m. Pyrnik” w ramach, którego Zamawiający przewiduje do wykonania m.in.:
• Wymiana deski podwalinowej na wschodniej elewacji;
• Wymiana deski podwalinowej wewnątrz budynku;
• Rozbiórka i ponowne murowanie dolnych pól w miejscach odspojenia od konstrukcji drewnianej;
• Wymiana zastrzału Z3 na nowy;
• Skucie posadzki betonowej;
• Wymiana pokrycia dachowego - gont oraz blachę na niższym daszku;
• Wymiana drzwi drewnianych;
• Wymiana schodów wewnętrznych;
• Wymiana podestów drewnianych;
• Wymiana deskowania wieżyczki;
• Wymiana belek obwodowych;
• Wykonanie instalacji odgromowej;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą kwotą przewyższa kwotę jaka zamawiający ma zamiar przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1074535,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1074535,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane