po terminietermin 2025-07-08 01:59
EZ.28.99.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę podstawowych odczynników i materiałów zużywalnych dla Zakładu Anatomii Patologicznej i Histopatologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 409190-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-06-25
- Termin
- 2025-07-08 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneMateriały medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.