,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1360 D – Pęgów ul. Kasztanowa – etap II”
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00644327
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00644327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-10 13:55
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7640cb93-d0bc-4012-b50d-f004f4a0e81d
- Identyfikator
- 9151626021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644327 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1360 D – Pęgów ul. Kasztanowa – etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932712041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łączna 1c
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713870617
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drogi.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drogi_trzebnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1360 D – Pęgów ul. Kasztanowa – etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7640cb93-d0bc-4012-b50d-f004f4a0e81d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072141/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Przebudowa drogi powiatowej nr 1360 D Pęgów, ul. Kasztanowa etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586879
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTiZP/200/26/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 811650,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1360 D – Pęgów ul. Kasztanowa – etap II
2. Przedsięwzięcie obejmuje:
Przebudowa odcinka o długości 690,0 mb w głównej mierze polegać będzie na przebudowie istniejącej nawierzchni jezdni będącej w złym stanie technicznym. W ramach przebudowy przewidziano oczyszczenie istniejącej nawierzchni. Kolejnym etapem będzie wykonanie remontu cząstkowego polegającego na wypełnieniu wszelkich ubytków w istniejącej nawierzchni. Zasadniczą częścią przebudowy będzie wykonanie wyrównania jezdni betonem asfaltowym wraz z montażem geokompozytu przeciwdziałającemu spękanią odbitym nawierzchni oraz ułożeniem warstwy ścieralnej o szerokości 5,5 m ( na łukach poszerzenia maksymalnie do 6,0 m). W ramach zadania przewidziano również wykonanie poboczy umocnionych o szerokości 0,8 m z mieszanki kruszywa łamanego.
3. Zakres robót obejmuje:
• ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
- Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej drogi.
- Rozbiórka elementów dróg.
• ROBOTY ZIEMNE
- Wykonanie wykopów.
• ODWODNIENIE
- Oczyszczenie rowów przydrożnych.
- Oczyszczenie przepustów pod zjazdami.
• PODBUDOWA.
- Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.
- Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego.
• NAWIERZCHNIA.
- Nawierzchnia z betonu asfaltowego.
• OZNAKOWANIE DRÓG
- Ustawienie na czas realizacji robót tymczasowej organizacji ruchu oraz jej demontażu po zakończeniu robót.
- Obsługa geodezyjna podczas realizacji inwestycji oraz sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
4. Organizacja ruchu na czas prowadzenia robót.
Wykonawca będzie odpowiedzialny i pokryje wszelkie koszty związane z opracowaniem, zatwierdzeniem i wdrożeniem tymczasowego projektu organizacji ruchu na czas wykonania robót.
4. Wymagania w stosunku do wykonawcy.
Wykonawca w ciągu 7 dni od podpisania umowy (ale przed przystąpieniem do robót budowlanych)
przedstawi do zatwierdzenia harmonogram rzeczowo – finansowy.
Wykonawca przekaże Zamawiającemu przed przystąpieniem do robót:
- oryginał oświadczenia kierownika budowy stwierdzającego przejęcie obowiązku kierowania
budową (robotami budowlanymi),
- poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię uprawnień kierownika budowy,
- poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię aktualnego zaświadczenia o przynależności do
OIIB,
- Wykonawca zapewni obsługę geodezyjną przedmiotu umowy na każdym jej etapie, - Wykonawca jest zobowiązany do zgłoszenia inspektorowi nadzoru robót ulegających zakryciu lub zanikających oraz uzyskanie potwierdzenia ich prawidłowego wykonania w dzienniku budowy. W przypadku braku zgłoszenia Zamawiający ma prawo odmówić odbioru tych robót oraz żądać dokonania odkrywek.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, które obejmują:
przedmiar robót (załącznik nr 8 do niniejszej SWZ), kosztorys ofertowy (załącznik nr 9 do niniejszej SWZ), projekt budowlany (załącznik nr 10 do niniejszej SWZ) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (załącznik nr 11 do niniejszej SWZ), wzór umowy (załącznik nr 12 do niniejszej SWZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 814602,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998297,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 814602,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Decostar Investment sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151827914
7.3.3) Ulica: Wrocławska 1
7.3.4) Miejscowość: Wisznia Mała
7.3.5) Kod pocztowy: 55-114
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814602,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 dni
| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |