Dostawa samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00644337
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00644337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-10 13:56
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a99c7c3a-1e7b-4699-8176-c503984dec9f
- Identyfikator
- 8971560556
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644337 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000431
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podwale 30
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-950
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.kielczyk@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/po-wroclaw
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a99c7c3a-1e7b-4699-8176-c503984dec9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00252134/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa samochodu hybrydowego na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z dyspozycją art. 305 pkt. 2 uPzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu wszczęła w dniu 4.11.2024r. postepowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu (ogłoszenie nr 2024/BZP 00576924). W wyznaczonym na składanie ofert terminie tj. do dnia 13.11.2024r. godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty. Postepowanie zostało unieważnione na podst. art. 255 pkt 1 uPzp. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione, zamawiający może zatem udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320-j.t.).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-eef14bdb-e6fa-42db-b236-6ee173a2d7df
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3047-7.261.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 171950,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dla Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
1. Zamawiający wymaga zaoferowania samochodu fabrycznie nowego, wyprodukowanego w 2024 r., pełnowartościowego, technicznie sprawnego, nieobciążonego prawami osób lub podmiotów trzecich, wolnego od wad fizycznych.
2. Oferowany pojazd musi:
1) pochodzić z oficjalnego, autoryzowanego kanału dystrybucji producenta samochodu;
2) spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r . Prawo o ruchu drogowym (Dz. U.2024.1251 t.j.) oraz z aktów wykonawczych do tej ustawy;
3) posiadać homologację, wystawioną zgodnie z art. 70d ustawy Prawo o ruchu drogowym
4) spełniać wymogi – minimum dyrektywy CEE EURO 6 w zakresie emisji zanieczyszczeń, tlenków azotu, cząstek stałych oraz węglowodorów
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201480,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201480,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPWAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112426925
7.3.4) Miejscowość: Miłkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 59-222
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201480,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |