Usługa ochrony obiektów Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanych przy ul. Cystersów 18, Mogilskiej 17 i Lubicz 25 w Krakowie

PROKURATURA REGIONALNA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00644368
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00644368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-10 13:58
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da235d78-e08f-44ff-ae17-f8f2c5dd1972
Identyfikator
6751538855
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi nadzoru przy użyciu alarmu

Wykonawcy

1 przyznane

"STEKOP" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
1 145 136,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644368 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony obiektów Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanych przy ul. Cystersów 18, Mogilskiej 17 i Lubicz 25 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA REGIONALNA W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Powszechne jednostki prokuratury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363877118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cystersów 18

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-553

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 122942700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.podawcze.rpkra@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/pr-krakow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da235d78-e08f-44ff-ae17-f8f2c5dd1972

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa ochrony obiektów Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanych przy ul. Cystersów 18, Mogilskiej 17 i Lubicz 25 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da235d78-e08f-44ff-ae17-f8f2c5dd1972

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00243730/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Ochrona obiektów, osób i mienia Prokuratury Regionalnej w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560700

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2004-7.261.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia realizowana w formie:
1)bezpośredniej ochrony fizycznej stałej wykonywanej przez pracowników ochrony wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, którzy posiadają na postawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji (t.j. Dz.U. 2024.485) dopuszczenie do broni w kategorii odpowiadającej świadectwu broni Wykonawcy, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę, który posiada status, o jakim mowa w art. 29 ust. 1 pkt. 2 ustawy o broni i amunicji i w oparciu o niego uzyskał świadectwo broni, na broń palną w postaci pistoletów i rewolwerów centralnego zapłonu o kalibrach od 6 mm do 12 mm zgodnie z § 2 pkt 1 Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych I Administracji z dnia 21 października 2011 r. w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjonowania broni i amunicji (t.j. Dz.U.2015.992) i będą wykorzystywać broń palną w postaci pistoletów i rewolwerów centralnego zapłonu o kalibrach od 6 mm do 12 mm do ochrony fizycznej osób i mienia Zamawiającego zgodnie z przedmiotem umowy w budynkach Prokuratury Regionalnej w Krakowie: w budynku przy ul. Cystersów 18 w Krakowie, w budynku przy ul. Mogilskiej 17 w Krakowie oraz ul. Lubicz 25 w Krakowie, w tym także zapobiegania próbom kradzieży, dewastacji i uszkodzenia mienia wewnątrz i na zewnątrz chronionych obiektów (budynek wraz z terenem przyległym i mieniem Prokuratury znajdującym się na nim) oraz otwierania i zamykania w/w budynków Prokuratury Regionalnej (wyłączenie/włączenie systemu alarmowego).
2)przechowywanie broni zgodnie z przepisem art. 32 ustawy o broni i amunicji zapewni Wykonawca
3)ochrony polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych z powiadomieniem i udziałem grup interwencyjnych – monitoring budynków (system sygnalizacji włamania i napadu, system sygnalizacji ppoż, system monitoringu wizyjnego, innych systemów budynkowych, obsługi szlabanów parkingowych (ostatnie dot. tylko Lubicz 25) dotyczy budynków Prokuratury Regionalnej w Krakowie: budynku przy ul. Cystersów 18 w Krakowie, w budynku przy ul. Mogilskiej 17 w Krakowie oraz ul. Lubicz 25 w Krakowie
4)kontrola osób wchodzących z wykorzystaniem urządzeń technicznych do kontroli wnoszonych przedmiotów, w tym urządzenia RTG do prześwietlania bagażu (dot. ul. Lubicz 25)
5)całodobowa ochrona przez jednoosobowy posterunek w budynkach przy ul. Cystersów 18 oraz ul. Mogilskiej 17 oraz dwuosobowy posterunek w budynku przy ul. Lubicz 25

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1145136,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1332522,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1145136,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "Stekop" Spółka Akcyjna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "Stekop-Ochrona" sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5421023917

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

grupa interwencyjna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1145136,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-29 do 2026-01-30
2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi