ZAŁADUNEK, TRANSPORT, ROZŁADUNEK I WYPOZIOMOWANIE KONTENERÓW MIESZKALNYCH 20' W ILOŚCI 300 SZTUK I KONTENERÓW SANITARNYCH 20' W ILOŚCI 20 SZTUK O WYMIARACH 2438X6058X2591MM.
12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00644483
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00644483/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-10 14:15
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a82d6941-2fe0-43c8-b45a-c0d3c9235346
- Identyfikator
- 9562288838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przeładunku towarów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644483 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZAŁADUNEK, TRANSPORT, ROZŁADUNEK I WYPOZIOMOWANIE KONTENERÓW MIESZKALNYCH 20' W ILOŚCI 300 SZTUK I KONTENERÓW SANITARNYCH 20' W ILOŚCI 20 SZTUK O WYMIARACH 2438X6058X2591MM.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340901725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OKÓLNA 37
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-103
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 12WOG@RON.MIL.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://12wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/PN/12WOG1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
OBRONNOŚĆ
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAŁADUNEK, TRANSPORT, ROZŁADUNEK I WYPOZIOMOWANIE KONTENERÓW MIESZKALNYCH 20' W ILOŚCI 300 SZTUK I KONTENERÓW SANITARNYCH 20' W ILOŚCI 20 SZTUK O WYMIARACH 2438X6058X2591MM.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a82d6941-2fe0-43c8-b45a-c0d3c9235346
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644483
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603080
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: U/89/12WOG/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAŁADUNEK, TRANSPORT, ROZŁADUNEK I WYPOZIOMOWANIE KONTENERÓW MIESZKALNYCH 20' W ILOŚCI 300 SZTUK I KONTENERÓW SANITARNYCH 20' W ILOŚCI 20 SZTUK O WYMIARACH 2438X6058X2591MM - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi integralna część SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63110000-3 - Usługi przeładunku towarów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
CENA OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ PRZEKRACZA KWOTĘ PRZEZNACZONĄ NA SFINANSOWANIE ZAMÓWIENIA| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |