„Remonty dróg gminnych” z podziałem na Części

Gmina Michałowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00644646
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00644646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-10 14:40
Lokalizacja
Michałowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21571b86-eac9-4269-8c90-d37ffcc72dd6
Identyfikator
5130060109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

WALKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWaganowice 22A, PL · lot 0
203 109,9 PLN
WALKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWaganowice 22A, PL · lot 1
269 271,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00644646 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty dróg gminnych” z podziałem na Części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555714

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Michałowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-091

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 388 50 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@michalowice.malopolska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.malopolska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-21571b86-eac9-4269-8c90-d37ffcc72dd6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remonty dróg gminnych” z podziałem na Części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21571b86-eac9-4269-8c90-d37ffcc72dd6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008748/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Remonty dróg gminnych z podziałem na Części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569805

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 549058,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych, z podziałem na części:
1) Cześć 1: Remont drogi gminnej 600451K (ul. Pod Giewontem) w km 1+175 do km 1+400 w miejscowości Książniczki, Powiat Krakowski,
objęta zgłoszeniem AB-V.6743.156.2024.IB (zaświadczenie AB-V.6743.3.158.2024.IB), zwanymi dalej jako „Inwestycja”.
2. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z:
1) Dokumentacją PZT Część 1 – (zał. Nr 8 do SWZ);
2) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) Część 1 – (zał. Nr 9 do SWZ);
3) Przedmiarem prac / Kosztorysem ofertowym Część 1 – (zał. Nr 10 do SWZ);
4) Projektowanymi postanowieniami umowy (PPU) – (zał. Nr 12 do SWZ);
5) wszelkimi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami administracyjnymi,
6) niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia.
3. Wyżej wymienione dokumenty mają być traktowane jako wzajemnie uzupełniające się.
4. Dodatkowo do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie i uzgodnienie w odpowiednich instytucjach (ZDPK, Gmina) czasowej organizacji ruchu wraz z oznakowaniem na czas wykonywania przedmiotu zamówienia.
5. Przedmiot zamówienia określony w ust. 1 pkt 1) jest współfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 245940,38 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych, z podziałem na części:
1) Część 2: Remont drogi gminnej 600446 (ul. Brzezina) w km 0+000-0+140 w miejscowości Książniczki, gm. Michałowice,
objęta zgłoszeniem AB-V.6743.156.2024.IB (zaświadczenie AB-V.6743.3.158.2024.IB),zwanymi dalej jako „Inwestycja”.
2. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z:
1) Dokumentacją PZT Część 2 – (zał. Nr 8 do SWZ);
2) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) Część 2 – (zał. Nr 9 do SWZ);
3) Przedmiarem prac / Kosztorysem ofertowym Część 2 – (zał. Nr 11 do SWZ);
4) Projektowanymi postanowieniami umowy (PPU) – (zał. Nr 12 do SWZ);
5) wszelkimi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami administracyjnymi,
6) niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia.
3. Wyżej wymienione dokumenty mają być traktowane jako wzajemnie uzupełniające się.
4. Dodatkowo do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie i uzgodnienie w odpowiednich instytucjach (ZDPK, Gmina) czasowej organizacji ruchu wraz z oznakowaniem na czas wykonywania przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 303117,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 203109,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430655,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 203109,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WALKOR Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WALKOR Zakład Robót Drogowych i Ogólnobudowlanych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523615001

7.3.4) Miejscowość: Waganowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-090

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 203109,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269271,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551704,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269271,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WALKOR Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WALKOR Zakład Robót Drogowych i Ogólnobudowlanych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523615001

7.3.4) Miejscowość: Waganowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-090

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269271,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane