Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników w sezonie 2024/2025 na terenie Gminy Nowosolna

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY NOWOSOLNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00645012
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00645012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-10 16:31
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ff3702e-bbb0-47e9-b98e-e6e9aa307cce
Identyfikator
7281084014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ KOBUSJeżów, PL · lot 0
546 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645012 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników w sezonie 2024/2025 na terenie Gminy Nowosolna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY NOWOSOLNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470167121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Nowosolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-703

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkgn@zgkgn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowosolna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1011861

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników w sezonie 2024/2025 na terenie Gminy Nowosolna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ff3702e-bbb0-47e9-b98e-e6e9aa307cce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033224/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zimowe utrzymanie dróg i ulic w sezonie 2024/2025 na terenie Gminy Nowosolna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580012

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPUB.271.1.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg ,ulic i chodników w sezonie 2023/2024 na terenie Gminy Nowosolna, obejmujące:
- utrzymanie przejezdności i odśnieżanie chodników
- zwalczanie śliskości zimowej
3.2. Długość dróg gminnych i powiatowych wchodzących w skład przedmiotu zamówienia wynosi około 100 km, długość odcinków niebezpiecznych ok. 40 km, długość chodników ok. 13km.
3.3. Wykaz dróg, kolejność odśnieżania oraz standard ich utrzymania określa Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
3.4. Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych.
3.5. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej.
3.6. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów.
3.7. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 546000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 546000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moto Sklep Mariusz Kobus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331310135

7.3.3) Ulica: Olszewo

7.3.4) Miejscowość: Jeżów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-047

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 546000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi