„Przebudowa drogi powiatowej nr 2122 L Rybczewice – Marysin w kilometrażu roboczym od km 0+00 do km 0+990”

Powiat Świdnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00645124
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00645124/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-10 20:34
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0abdd381-44e3-4495-8af0-d55f39917505
Identyfikator
7122904539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraśnik, PL · lot 0
1 036 491,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645124 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2122 L Rybczewice – Marysin w kilometrażu roboczym od km 0+00 do km 0+990”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 13

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@powiatswidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatswidnik.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatswidnik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi powiatowej nr 2122 L Rybczewice – Marysin w kilometrażu roboczym od km 0+00 do km 0+990”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0abdd381-44e3-4495-8af0-d55f39917505

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645124

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00078789/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej nr 2122L Rybczewice-Marysin w m. Rybczewice, gm. Rybczewice (długość odcinka ok. 1,55 km)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477785

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WID.272.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 2122 L Rybczewice – Marysin w kilometrażu roboczym od km 0+00 do km 0+990”.
2. Cel inwestycji: realizacja robót przyczyni się do poprawy warunków ruchu, zwiększając bezpieczeństwo i komfort jazdy.
3. Opis: Roboty budowlane wchodzące w zakres inwestycji obejmą: wykarczowanie krzewów, krzaków i niewielkich zadrzewień oraz zdjęcie humusu w zakresie robót ziemnych; wykonanie robót ziemnych związanych z wykopami pod nową konstrukcję drogi w miejscach utraty nośności (poszerzenia konstrukcji na krawędziach) i odmuleniem rowów; częściowe frezowanie istniejących nawierzchni, wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych drogi, montaż siatki zbrojącej z włókien szklanych i ułożenie nakładki z betonu asfaltowego na istniejącej nawierzchni; regulacja wysokościowa istniejących zjazdów z kruszywa; uporządkowanie terenu po zakończeniu robót budowlanych, obsianie terenów zielonych trawą. Dane techniczne drogi: klasa techniczna drogi – L; kategoria ruchu KR3; prędkość projektowa – 40 km/h; przekrój drogi – szlakowy; Szerokość jezdni po przebudowie wyniesie 5,50 m. Zaprojektowano pobocza gruntowe ulepszone kruszywem stabilizowanym mechanicznie o szer. 0,75 m.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
- Projekt wykonawczy - techniczny (branża drogowa),
- Projekt stałej organizacji ruchu drogowego,
- Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
- Przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1036491,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1395480,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1036491,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOD-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7150200454

7.3.4) Miejscowość: KRAŚNIK

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1036491,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30
2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane