Rewitalizacja Zabytkowego Parku Dworskiego w Mirosławiu
GMINA SŁUPNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00645155
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00645155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-10 23:06
- Lokalizacja
- Słupno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83ebba72-3040-4b49-a1a7-4b896688b4be
- Identyfikator
- 7743213464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645155 z dnia 2024-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rewitalizacja Zabytkowego Parku Dworskiego w Mirosławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Wójt Gminy Słupno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015997
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Miszewska 8A
1.5.2.) Miejscowość: Słupno
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-472
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@slupno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslupno.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83ebba72-3040-4b49-a1a7-4b896688b4be1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja Zabytkowego Parku Dworskiego w Mirosławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83ebba72-3040-4b49-a1a7-4b896688b4be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034083/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Rewitalizacja zabytkowego Parku Dworskiego w Mirosławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.1.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.”Rewitalizacja Zabytkowego Parku Dworskiego w Mirosławiu”.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- opracowanie inwentaryzacji dendrologicznej wraz z gospodarką drzewostanem,
- przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych w koronach drzew,
- usunięcie złomów i wywrotów,
- usunięcie obumarłych drzew i krzewów,
- usunięcie samosiewów i ich rozdrobnienie,
- usunięcie zachwaszczenia, które umożliwi wejście w głąb parku,
- rozdrobnienie gałęzi usuniętych podczas zabiegów pielęgnacyjnych w koronach drzew, z usuwanych złomów i wywrotów oraz usuniętych obumarłych drzew i krzewów,
- przygotowanie wykazu drzew do usunięcia z podaniem nazwy gatunkowej drzewa, obwodu pnia na wysokości 130 cm i 5 cm oraz przyczyny usunięcia drzewa (niezbędne do wystąpienia z wnioskiem o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew),
- przygotowanie wykazu krzewów do usunięcia z podaniem nazwy gatunkowej krzewu oraz wielkości powierzchni, z której zostanie usunięty krzew w m2 (niezbędne do wystąpienia z wnioskiem o wydanie zezwolenia na usunięcie krzewów).
Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego - wsparcie finansowe w formie dotacji celowej na realizację zadania pod nazwą "Rewitalizacja Zabytkowego Parku Dworskiego w Mirosławiu".
2. CPV: 77313000-7 Usługi utrzymania parków
3. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Dział II.
4. Projektowane postanowienia umowy zawiera Dział III.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77313000-7 - Usługi utrzymania parków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235440,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Bobola Arbo-Bob
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871954993
7.3.4) Miejscowość: Niebieszczany 434, 38-500 Sanok
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-03| 2024-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |