Dostawa przyrządów celowniczych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00645177
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00645177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-11 07:06
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76749fb9-8f5e-4965-96cf-60c7e36e854a
Identyfikator
7251045452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części broni palnej i amunicja

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645177 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przyrządów celowniczych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Kościuszki 83

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-436

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 422899764

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.lodz@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przyrządów celowniczych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76749fb9-8f5e-4965-96cf-60c7e36e854a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104503/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa amunicji i przyrządów celowniczych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625425

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1001-ILZ.260.52.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22764,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 10 szt. przyrządów celownicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 35340000-9 - Części broni palnej i amunicja

4.5.5.) Wartość części: 4000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 15 szt. przyrządów celownicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 35340000-9 - Części broni palnej i amunicja

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 15 szt. przyrządów celownicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 35340000-9 - Części broni palnej i amunicja

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 15 szt. przyrządów celownicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 35340000-9 - Części broni palnej i amunicja

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 15 szt. przyrządów celownicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 35340000-9 - Części broni palnej i amunicja

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. 9 grudnia 2024 roku, do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta dla części 1 zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), unieważnia postępowanie w zakresie części 1 zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. 9 grudnia 2024 roku, do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta dla części 2 zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), unieważnia postępowanie w zakresie części 2 zamówienia.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. 9 grudnia 2024 roku, do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta dla części 3 zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), unieważnia postępowanie w zakresie części 3 zamówienia.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. 9 grudnia 2024 roku, do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta dla części 4 zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), unieważnia postępowanie w zakresie części 4 zamówienia.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. 9 grudnia 2024 roku, do godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta dla części 5 zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), unieważnia postępowanie w zakresie części 5 zamówienia.

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy