Unowocześnienie technologii informatycznych celem poprawy cyberbezpieczeństwa Szpitala w podziale na 3 pakiety.

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W CHORZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00645350
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00645350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-11 08:29
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-797bc721-bf76-4602-98d0-17d15bba15e0
Identyfikator
6272323217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy operacyjneKasety depozytowe

Wykonawcy

2 przyznane

SOFTFLIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
18 987,51 PLN
SAFEKEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
59 999,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645350 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Unowocześnienie technologii informatycznych celem poprawy cyberbezpieczeństwa Szpitala w podziale na 3 pakiety.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W CHORZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271503395

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 10

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32/34-63-652

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@sswch.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalspecjalistycznywchorzowie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://przetargi.propublico.pl/ZamawiajacySzczegoly.aspx?id=133

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Unowocześnienie technologii informatycznych celem poprawy cyberbezpieczeństwa Szpitala w podziale na 3 pakiety.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-797bc721-bf76-4602-98d0-17d15bba15e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039079/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Unowocześnienie technologii informatycznych celem poprawy cyberbezpieczeństwa Szpitala.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580000

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/252/UTI/21/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 199101,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa systemu operacyjnego Microsoft Windows Server 2022 Data Center lub rozwiązania równoważnego opisanego w załączniku nr 5 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;

4.5.3.) Główny kod CPV: 48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.5.) Wartość części: 26740,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wirtualizacji VMWare vSphere Standard 8 z licencją na 5 lat lub rozwiązania równoważnego opisanego w załączniku nr 5 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;

4.5.3.) Główny kod CPV: 48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.5.) Wartość części: 122768,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kodowanej szafki na klucze

4.5.3.) Główny kod CPV: 44421721-7 - Kasety depozytowe

4.5.5.) Wartość części: 49593,49 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18987,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18987,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18987,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Softflix Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543312747

7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 53/13

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 46-020

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18987,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 5 listopada 2024r. Zamawiający opublikował ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/ BPZ 00580000 wskazując w sekcji VIII – procedura w punkcie 8.1 termin na składanie ofert do dnia 14.11.2024r. do godz. 10.00.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie w zakresie pakietu nr 2
nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na uwadze powyższe zgodnie z treścią art. 255 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia z uwagi na fakt, iż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59999,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59999,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59999,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Safekey Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132887897

7.3.3) Ulica: ul. Francuska 8/1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-906

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59999,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy