Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Latowicz w 2025r
Gmina Latowicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00645717
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00645717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-11 09:55
- Lokalizacja
- Latowicz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1e901b8-640b-46d3-b837-f152c6b67c1d
- Identyfikator
- 8222148747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645717 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Latowicz w 2025r
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Latowicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 6
1.5.2.) Miejscowość: Latowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-334
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-latowicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: latowicz.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1e901b8-640b-46d3-b837-f152c6b67c1d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Latowicz w 2025r2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1e901b8-640b-46d3-b837-f152c6b67c1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003026/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Latowicz”w 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553907
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGOŚ.271.24.2024.TN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 874903,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług:
1) odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy
Latowicz w 2025r., ; przez nieruchomość zamieszkałą rozumie się nieruchomość o zabudowie jednorodzinnej bądź wielorodzinnej oraz
nieruchomość, na której znajdują się domki letniskowe lub inną nieruchomość wykorzystywaną na cele rekreacyjnowypoczynkowe,
wykorzystywane jedynie przez część roku – zwane w dalszej treści „nieruchomością zamieszkałą”;
2) wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanego w dalszej treści PSZOK, w urządzenia
do selektywnego gromadzenia odpadów (kontenery/pojemniki), jak również odbiór i zagospodarowanie tych odpadów.
3.2. Zamówienie obejmuje wykonanie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wskazanych
w szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1) do SWZ) z nieruchomości, na których zamieszkują
mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Latowicz, zgodnie z:
1) zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2021 r. poz. 888 z
póź. zm.),
2) rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego
zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. U. z 2017 r., poz. 19)
3) zapisami wojewódzkiego planu gospodarki odpadami obowiązującego w trakcie trwania umowy zawartej w wyniku
przetargu (RGOŚ.271.18.2022),
3.3 Przewidywana ilość wytworzonych odpadów komunalnych, którą trzeba będzie odebrać
i zagospodarować – 900 Mg/rok.
3.4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
3.5. Pozostałe warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do
niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1018990,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1160237,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1018990,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKOLIDER Jarosław Wyglądała
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ecoglobe T. Wyglądała Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8260012895
7.3.3) Ulica: Lucin 4
7.3.4) Miejscowość: Grwolin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1018990,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |