Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy, nadbudowy oraz rozbudowy budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4
AKADEMIA SZTUKI W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00645793
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00645793/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-11 10:09
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0d1baed-9dc6-4607-b396-e526c4003388
- Identyfikator
- 8513121799
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00645793 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy, nadbudowy oraz rozbudowy budynku Akademii Sztuki w Szczecinie
przy ul. Śląskiej 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA SZTUKI W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320850334
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Orła Białego 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-562
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@akademiasztuki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.akademiasztuki.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/akademiasztuki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy, nadbudowy oraz rozbudowy budynku Akademii Sztuki w Szczecinieprzy ul. Śląskiej 4
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0d1baed-9dc6-4607-b396-e526c4003388
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00406011/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 opracowanie projektu budowlanego wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń dla budynku Akademii Sztuki przy ul. Śląskiej w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566686
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AS/BZP/04/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Szczegółowe wymagania dotyczące wykonania dokumentacji projektowej zawarte są w następujących załącznikach do SWZ:
1) Załącznik nr 7 do SWZ – wzór umowy
2) Załącznik nr 8 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla przebudowy, nadbudowy i rozbudowy budynku Akademii Sztuki przy ul. Śląskiej 4. Realizacja inwestycji podzielona będzie na trzy etapy, w związku z czym Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić etapowanie w opracowanej dokumentacji. Każdy etap musi być opracowany w taki sposób, aby możliwa była jego samodzielna realizacja oraz oddanie do użytkowania.
3.1 Zakres dokumentacji obejmuje:
1. Etap I – Zmiana sposobu użytkowania i dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych:
o Przekształcenie dwóch sal konferencyjnych na pierwszym piętrze na sale dydaktyczne i zajęciowe.
o Pozostawienie bez zmian układu funkcjonalnego na piętrach II i III.
o Wykonanie niezbędnych prac w zakresie dostosowania budynku do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych, w tym:
- Wydzielenie stref pożarowych zgodnie z nową ekspertyzą techniczną,
- Montaż drzwi o odpowiedniej odporności ogniowej,
- Wykonanie wentylacji mechanicznej w salach dydaktycznych.
o Inne prace wynikające z wymagań technicznych ekspertyzy przeciwpożarowej.
2. Etap II – Nadbudowa i adaptacja poddasza na cele hotelowe:
o Całkowity demontaż istniejącej konstrukcji poddasza (ściany, dach).
o Wykonanie nowego poddasza o wymaganej wysokości pomieszczeń zgodnej z przepisami budowlanymi.
o Korekta kształtu dachu i wykonanie nowych ścian.
o Instalacja systemów wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznych oraz wentylacji mechanicznej lub klimatyzacji.
3. Etap III – Przekształcenie elewacji oraz budowa zewnętrznego dźwigu osobowego:
o Docieplenie elewacji frontowej (od wewnątrz) oraz elewacji tylnej (od zewnątrz).
o Wykonanie szybu oraz montaż dźwigu osobowego, przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych, w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Szyb dźwigu zlokalizowany będzie od strony dziedzińca na sąsiedniej działce, przy klatce schodowej, z przystankami na półpiętrach.
o Wykonanie hydroizolacji i termoizolacji piwnic.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191880,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grafit Alicja Gajdis-Mateńko
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Grafit Mikołaj Heigel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513052348
7.3.3) Ulica: ul. Bolesława Śmiałego 47, lok. 13
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-350
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |