Wykonanie robót budowlanych dla remontu i adaptacji istniejącej Infrastruktury Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przy ul. Mokrej 17 (....)

INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00646020
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00646020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-11 10:49
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c6d1813-c844-4aa7-b2e6-98fc8c2c36b0
Identyfikator
5261744423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie sal diagnostycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

VITALII ROSKVASPruszków, PL · lot 0
284 111,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646020 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla remontu i adaptacji istniejącej Infrastruktury Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przy ul. Mokrej 17 (....)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011692096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: MOCHNACKIEGO 10

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-042

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.koczkodaj@ifps.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.whs.ifps.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut Badawczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych dla remontu i adaptacji istniejącej Infrastruktury Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przy ul. Mokrej 17 (....)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c6d1813-c844-4aa7-b2e6-98fc8c2c36b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

umowy o nr. KPO/23/1/BCU/U/0038 (381/IFPS/2023).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579262

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IFPS/35/PZP/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 230000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych dla remontu i adaptacji istniejącej Infrastruktury Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przy ul. Mokrej 17 na potrzeby utworzenia branżowego centrum umiejętności w dziedzinie protetyki słuchu wraz z niezbędną do eksploatacji infrastruktura wewnętrzną i instalacjami oraz ewentualnym zagospodarowaniem przestrzennym w ramach umowy o nr. KPO/23/1/BCU/U/0038 (381/IFPS/2023).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45215143-1 - Roboty budowlane w zakresie sal diagnostycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232460-4 - Roboty sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284111,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284111,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284111,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VITBUD VITALII ROSKVAS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342672225

7.3.3) Ulica: Bolesława Prusa

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284111,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane