Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ - SZPITAL W IŁŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00646130
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00646130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-11 11:10
Lokalizacja
Iłża, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b817c8c8-59b6-4088-81f4-9d5d747b7ea3
Identyfikator
7961704266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa gazoweGaz ziemnyUsługi przesyłu rurociągamiPrzesył gazu

Wykonawcy

1 przyznane

MYORLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
540 460,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646130 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ - SZPITAL W IŁŻY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670902293

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bodzentyńska 17

1.5.2.) Miejscowość: Iłża

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 0483681701

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: eunijne@szpitalilza.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalilza.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b817c8c8-59b6-4088-81f4-9d5d747b7ea3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital w Iłży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b817c8c8-59b6-4088-81f4-9d5d747b7ea3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047717/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Kompleksowa dostawa gazu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-16-2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 439398,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje kompleksową dostawę gazu ziemnego wysokometanowego do budynków SPZZOZ Szpital w Iłży:
1) do budynku kotłowni SPZZOZ Szpital w Iłży przy ul. Danuty Siedzikówny „INKI” 4 – zasilanie kotłów c.o. i c.w.u
2) do budynku kotłowni SPZZOZ Szpital w Iłży przy ul. Bodzentyńskiej 17 – zasilanie kotłów c.o. i c.w.u.
2. Okres realizacji kompleksowej dostawy gazu – od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r., nie wcześniej jednak niż po zawarciu wymaganych umów oraz skutecznym przeprowadzeniu procedury zmiany dostawcy.
3. Dostawca zobowiązany jest do dopełnienia w imieniu Zamawiającego wszelkich formalności związanych ze zmianą sprzedawcy paliwa gazowego, na podstawie ewentualnego odrębnie udzielonego pełnomocnictwa.
4. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo gazowe do obiektów Zamawiającego, w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. (12 miesięcy) wynosi: 1 284 986 kWh.
5. UWAGA: Podana powyżej ilość przewidywanego do zakupu gazu jest wielkością orientacyjną, ma charakter informacyjny służący wyłącznie do obliczenia oferowanej ceny, stąd Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie z tytułu pobrania przez Zamawiającego innej ilości gazu w okresie realizacji umowy, niż ilość określona powyżej. Rzeczywista ilość zakupionego gazu wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego oraz faktycznego zużycia, niezależnie od ilości prognozowanej, wskazanej powyżej.
6. Charakterystyka - gaz ziemny wysokometanowy grupy E – według standardów jakościowych zgodnie z Rozdziałem 8 rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2018 r. poz. 1158 z późn. zm.) – przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09120000-6 - Paliwa gazowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09123000-7 - Gaz ziemny

60300000-1 - Usługi przesyłu rurociągami

65210000-8 - Przesył gazu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540460,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540460,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540460,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272706082

7.3.3) Ulica: Jana Kazimierza 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-248

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540460,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy