Dostawy paliw (ON, benzyny bezołowiowej EuroSuper 95) dla pojazdów służbowych Straży Miejskiej w Bydgoszczy w roku 2025.
Straż Miejska w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00646510
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00646510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-11 12:16
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4375214-4466-452e-a575-4a3fe25abec6
- Identyfikator
- 5541814515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646510 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy paliw (ON, benzyny bezołowiowej EuroSuper 95) dla pojazdów służbowych Straży Miejskiej w Bydgoszczy w roku 2025.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Straż Miejska w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090009413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 12
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-676
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 5858766
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: robert.kiela@bbfo.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy paliw (ON, benzyny bezołowiowej EuroSuper 95) dla pojazdów służbowych Straży Miejskiej w Bydgoszczy w roku 2025.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4375214-4466-452e-a575-4a3fe25abec6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021292/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawy paliw (benzyny Pb95 i Oleju Napędowego) dla pojazdów służbowych Straży Miejskiej w Bydgoszczy w 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OKS -251-3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw (benzyny bezołowiowej EuroSuper 95 i Oleju Napędowego ON) do pojazdów służbowych Straży Miejskiej w Bydgoszczy w roku 2025 , w szacunkowych ilościach :
Olej Napędowy – 15.000 litrów i Benzyna bezołowiowa EuroSuper 95 - 25.000 litrów. Łącznie ok. 40.000 litrów obu ww. paliw w roku 2025r. - przy czym Zamawiający zastrzega, iż wskazane powyżej ilości paliwa mają charakter szacunkowy z uwagi na możliwość zmiany taboru samochodowego oraz wahań cen paliw i tym samym nie stanowią przyszłego zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
09134200-9 - Paliwo diesla
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243902,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243902,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243902,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030073466
7.3.3) Ulica: Frydrychowo 54
7.3.4) Miejscowość: Kowalewo Pomorskie
7.3.5) Kod pocztowy: 87-410
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243902,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Stacja dystrybucji paliw w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 280 , [85-831 Bydgoszcz]. Zaoferowane ceny netto i brutto :cena brutto jednego litra Oleju Napędowego : 6, 07 zł
w tym 4, 93 zł / litr netto + kwota podatku VAT : 1, 14 zł
cena brutto jednego litra benzyny bezołowiowej EuroSuper 95 : 5, 95 zł
w tym 4, 84 zł / litr netto + kwota podatku VAT : 1, 11 zł
stały kwotowy upust brutto na 1 litrze ON/Pb95 : 0, 15 zł
| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |