Świadczenie usługi cateringowej podczas spotkania świątecznego dla pracowników Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w dniu 19.12.24 roku

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00646533
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00646533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-11 12:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9955bdc3-a85b-4587-912a-3fcd80cfc0db
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi podawania napojów

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KACZMARCZYKOstrowiec Świetokrzyski, PL · lot 0
7635,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646533 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi cateringowej podczas spotkania świątecznego dla pracowników Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w dniu 19.12.24 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.sjo@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi cateringowej podczas spotkania świątecznego dla pracowników Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w dniu 19.12.24 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9955bdc3-a85b-4587-912a-3fcd80cfc0db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025337/48/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.18 Usługa cateringowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590294

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SJO/ZP/13/2024/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje Świadczenie usługi cateringowej podczas spotkania świątecznego dla pracowników Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej w dniu 19.12.24 roku, sygnatura: SJO/ZP/13/2024/TP, polegającej na przygotowaniu poczęstunku na spotkanie spotkania dla 70 osób.
2. Catering będzie miał formę stołu szwedzkiego.
3. Usługa będzie dostarczona do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej – parking (wjazd od ulicy Noakowskiego).
4. Do opisu przedmiotu zamówienia przyjęto klasyfikację ze Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
55520000-1 Usługi dostarczania posiłków.
55321000-6 - usługi przygotowywania posiłków
55320000-9 - usługi podawania posiłków
55400000-4 - usługi podawania napojów
5. Usługa cateringowa na dzień 19.12.2024 na godz. 14.00.
6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Sala 412 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej;
7. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we Wzorze umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
8. W ramach świadczonej usługi wykonawca zobowiązany będzie do:
1) dostarczenia obrusów jednorazowych białe 4 szt (140cm x200cm);
2) dostarczenia zastawy stołowej jednorazowej biodegradowalnej: sztućców (widelce, noże, łyżeczki) i talerzy ( obiadowe i deserowe), kubki do napojów gorących i zimnych, kieliszki jednorazowe;
3) zapewnienia serwetek jednorazowych (trzywarstwowe).
4) zapewnienia ilości zastawy stołowej adekwatnej do liczby uczestników, rodzaju potraw, rodzaju napojów;
5) zapewnienia termosów z gorącą wodą;
6) serwowania przekąsek na jednorazowych tackach, gorące dania w naczyniach z podgrzewaczami;
7) zapewnienia lampka wina (białe i czerwone – półwytrawne), dobrej jakości;
8) zapewnienia napojów gorących:
a) termosy z wodą gorącą 2 szt - wrzątek z warników z odpowiednim poziomem gorącej wody do sporządzenia kawy i herbaty.
b) dodatki do napojów gorących: mleko, cukier, cytryna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55400000-4 - Usługi podawania napojów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7635,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7635,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7635,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTI Paweł Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572514683

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7635,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-19
2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi