Dystrybucja energii elektrycznej dla Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Syrena" w Mielnie na rok 2025

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SYRENA w Mielnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00646535
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00646535/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-11 12:20
Lokalizacja
Mielno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ef27eaf-81ad-4bfb-944a-5cb94cfd2295
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przesył energii elektrycznej i podobne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

Energa-Operator Spółka AkcyjnaGdańsk, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646535 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dystrybucja energii elektrycznej dla Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Syrena" w Mielnie na rok 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SYRENA w Mielnie

1.3.) Oddział zamawiającego: Syrena

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320932575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastów 10

1.5.2.) Miejscowość: Mielno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-032

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943166490

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@syrena-mielno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.syrena.ta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ef27eaf-81ad-4bfb-944a-5cb94cfd2295

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dystrybucja energii elektrycznej dla Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Syrena" w Mielnie na rok 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ef27eaf-81ad-4bfb-944a-5cb94cfd2295

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646535

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025261/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dystrybucja energii elektrycznej na rok 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642554

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Tryb z wolnej ręki Art. 214 ust 1 pkt 1a wynika , iż zamawiający nie może wybrać wykonawcy w trybie konkurencyjnym , z przyczyn obiektywnych i faktycznych .Operator jest tylko jeden i nie ma fizycznej i technicznej możliwości, by udzielić zamówienia innemu podmiotowi.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/ZPW/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej do obiektu

4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200000

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energa-Operator Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 00000033455

7.3.3) Ulica: Marynarki Polskiej 130

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-557

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

umowa aneksowana ne dystrybucji D/53/5l/17/000070
2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi