Przebudowa części drogi powiatowej nr 1453 D oraz 1476 D w m. Rzędziszowice polegającej na budowie chodnika.
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00646603
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00646603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-11 12:28
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53fdddfd-a64c-4bfa-bd34-74dba4faa855
- Identyfikator
- 9151626021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646603 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części drogi powiatowej nr 1453 D oraz 1476 D w m. Rzędziszowice polegającej na budowie chodnika.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932712041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łączna 1c
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 3870617
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drogi.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drogi_trzebnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części drogi powiatowej nr 1453 D oraz 1476 D w m. Rzędziszowice polegającej na budowie chodnika.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53fdddfd-a64c-4bfa-bd34-74dba4faa855
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072141/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa części drogi powiatowej nr 1453 D oraz 1476 D w m. Rzędziszowice polegającej na budowie chodnika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549458
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTiZP/200/24/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 274828,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.:
,,Przebudowa części drogi powiatowej nr 1453 D oraz 1476 D w m. Rzędziszowice polegającej na budowie chodnika''.
Inwestycja polega na budowie drogi dla pieszych usytuowanej przy skrzyżowaniu drogi 1453 D i 1476D w miejscowości Rzędziszowice na terenie gminy Zawonia w powiecie Trzebnickim. Robotami budowlanymi objęty jest odcinek drogi powiatowej nr 1453D dł. 110m (w tym chodnik dł. 110m) oraz drogi powiatowej nr 1476D dł. 138m (w tym chodnik dł. 77m).
1. Przedsięwzięcie obejmuje:
– opracowanie, zatwierdzenie i wprowadzenie zastępczej organizacji ruchu na czas robót
– pomiary przy liniowych robotach ziemnych (odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, obsługa geodezyjna)
– roboty rozbiórkowe ( cięcie nawierzchni jezdni, rozebranie nawierzchni jezdni w miejscu rury pod jezdnią, rozebranie podbudowy jezdni w miejscu krawężnika na przejściu dla pieszych, rozebranie nawierzchni zjazdu, rozebranie rury pod zjazdem i ścianek czołowych betonowych)
– oczyszczenie istniejących rowów wraz z lokalnym umocnieniem płytami ażurowymi
– uzupełnienie nasypu pod chodnik wraz z umocnieniem płytami ażurowymi
– wykonanie rury pod jezdnią drogi powiatowej nr 1476D
– remont rury pod zjazdem
– przebudowę nawierzchni zjazdu zwykłego
– ułożenie obrzeży betonowych szarych 8x30x100cm na ławie betonowej z oporem – obramowanie chodnika od strony zieleni
– ułożenie krawężników betonowych szarych 15x30x100cm lub łukowych na ławie betonowej z oporem – krawężniki łukowe na promieniach przy zjeździe
– wykonanie nawierzchni chodnika z betonu asfaltowego szer. zasadnicza 1,8m z zachowaniem skrajni od jezdni drogi 0,5m
– montaż balustrady U-11a przy chodniku prowadzonym przy rowie, gdy głębokość skarpy większa od 0,5m
– uporządkowanie pasa drogowego po zakończonych robotach
– inwentaryzację powykonawczą robót
– wprowadzenie oznakowania zgodnie z zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu
Roboty budowlane powinny być wykonywane sukcesywnie, na podstawie opracowanego na potrzeby budowy harmonogramu realizacji robót, uwzględniającego prowadzenie robót w sposób bezkolizyjny, zgodny z obowiązującymi przepisami BHP i p. poż., dostosowanego do możliwości realizacyjnych wykonawców robót i pory roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224261,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341272,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224261,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rapps sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151824749
7.3.3) Ulica: Lipowa 32 A
7.3.4) Miejscowość: Oborniki Śląskie
7.3.5) Kod pocztowy: 55-120
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224261,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |