po terminietermin 2025-08-13 01:59
EZ.28.149.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na na dzierżawę aparatury oraz dostawę odczynników, przeciwciał i materiałów kontrolnych do badań histochemicznych i immunohistochemicznych w okresie 36 miesięcy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 496035-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-07-29
- Termin
- 2025-08-13 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneMateriały medyczneUrządzenia do analizy immunologicznej
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.