Przebudowa ul. Sportowej w Marcinkowicach

Gmina Oława

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00646763
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00646763/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-11 12:54
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a315d78-a94f-405e-83a4-ea4df2ffded3
Identyfikator
9121715754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

BUDMAR Leszek MaryniakSkarbimierz, PL · lot 0
881 910 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646763 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Sportowej w Marcinkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oława

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934868

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. M. J. Piłsudskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@gminaolawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminaolawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/997594

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Sportowej w Marcinkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a315d78-a94f-405e-83a4-ea4df2ffded3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646763

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053196/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa ul. Sportowej w Marcinkowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555820

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.38.2024.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia przebudowa ul. Sportowej w Marcinkowicach na odcinku o długości 250 m (od ul. Orlej do cmentarza). Droga o długości 250m i szerokość 5,5m o nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej, szarej na warstwie 25 cm kruszywa na stabilizacji, progi zwalniające, zjazdy do posesji z kostki bezfazowej czerwonej. Jednostronny chodnik na długości 88m o szerokości 2m. Spadek nawierzchni dwustronny po 2%. Odprowadzenie wód do kanalizacji deszczowej od studni SSp7 do studni SSp1 kanał betonowy fi 300 długość 205m. Studni betonowych 7 szt. fi 1000, wpustów ulicznych 12 szt. Wykonanie wodociągu łącznie z hydrantem HN2 od km 0+662, fi 110 PE dł.142m, kanału teletechnicznego od studni SKR-1/5 o długości 180m ze studniami 3 szt., odcinków bocznych wodociągu 3 szt., regulacja studni i zaworów. Opłacenie obsługi geodezyjnej i archeologicznej jeśli zajdzie potrzeba prowadzenia ratowniczych badań wykopaliskowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: dokumentacja projektowa, [opis techniczny, przedmiar robót (dokument pomocniczy do obliczenia ceny oferty), rysunki] i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (wzór), które stanowią załącznik do niniejszej SWZ oraz formularz ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 13

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 881910,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1373319,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 881910,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Maryniak BUDMAR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 160195726

7.3.3) Ulica: Łukowice Brzeskie

7.3.4) Miejscowość: Łukowice Brzeskie

7.3.5) Kod pocztowy: 49-318

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 881910,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane