Dostawa komputera typu AIO z dotykowym ekranem do zarządzania i wyświetlania menu miksera dla Studia TV PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00646790
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00646790/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-11 12:58
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3155187d-294e-4582-b599-17efed5db07b
Identyfikator
7240004952
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputerowe

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN DROGOSZIzabelin, PL · lot 0
3050,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00646790 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa komputera typu AIO z dotykowym ekranem do zarządzania
i wyświetlania menu miksera dla Studia TV PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275850

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 61/63

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-323

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@filmschool.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.filmschool.lodz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa komputera typu AIO z dotykowym ekranem do zarządzania
i wyświetlania menu miksera dla Studia TV PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3155187d-294e-4582-b599-17efed5db07b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646790

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00410643/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa sprzętu komputerowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Uzasadnienie faktyczne: Uprzednio prowadzone postępowanie (nr TP1/18H/2024/DC) zostało unieważnione z powodu braku ofert.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-3155187d-294e-4582-b599-17efed5db07b

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR/02/2024/DC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera typu AIO z dotykowym ekranem do zarządzania i wyświetlania menu miksera dla Studia TV PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi. Ilość – 1 sztuka. Urządzenia muszą być przystosowane do współpracy z siecią energetyczną o parametrach:
230VAC +/-10% 50Hz. Urządzenia oraz elementy wyposażenia muszą być produktami fabrycznie nowymi. Wymagana jest oryginalna instrukcja obsługi w języku angielskim; instrukcja obsługi nie będzie wyceniana odrębnie. Wymagana jest minimum 12-miesięczna gwarancja dostawcy na oferowany sprzęt.
Wymagania szczegółowe:
• Wielkość ekranu - min. 22 cale
• Rozdzielczość - min. 1920x1080 pixeli
• Typ ekranu - dotykowy
• Pamięć RAM - min. 16GB RAM
• Dysk twardy - min. 512GB SSD
• System operacyjny - Windows 11
• Łączność:
- Wi-Fi
- LAN 10/100/1000 Mbps
- Bluetooth
• Złącza:
- USB - min. 2 szt.
- RJ-45 (LAN) - 1 szt.
- HDMI - 1 szt.
• Dołączone akcesoria - Zasilacz

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6273,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6273,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6273,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HERKULES PC Bogdan Drogosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7291503636

7.3.3) Ulica: ul. Romantyczna 14

7.3.4) Miejscowość: Izabelin

7.3.5) Kod pocztowy: 95-070

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3050,4 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy