Budowa drogi gminnej klasy D – ul. Górnej wraz z oświetleniem ulicznym

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00647092
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00647092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-11 13:44
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-352ace5c-37ca-4425-a8ba-e64af66f7141
Identyfikator
6610003945
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB BOŻEKOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 0
1 031 871,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647092 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej klasy D – ul. Górnej wraz z oświetleniem ulicznym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 412672133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-352ace5c-37ca-4425-a8ba-e64af66f7141

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej klasy D – ul. Górnej wraz z oświetleniem ulicznym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-352ace5c-37ca-4425-a8ba-e64af66f7141

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595558

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.271.50.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich robót budowlanych i montażowych związanych z realizacją zadania zgłoszonego do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, obejmującego budowę drogi gminnej klasy D – ul. Górnej wraz z oświetleniem ulicznym, w ramach zadania budżetowego pn.: „Przebudowa i rozbudowa ul. Górnej”.
2. W ramach przedmiotowego zadania przewidziano do realizacji zakres robót budowlanych i montażowych dotyczących budowy publicznej drogi gminnej klasy D – ul. Górnej - nowego odcinka drogi długości 143,38 m (od km 0+000 do km 0+143,38), stanowiącej dojazd od strony ul. Chmielowskiej do posesji zlokalizowanych po północnej stronie ul. Górnej w tym:
- rozbiórkę istniejących obiektów w pasie drogowym,
- wycinkę kolidującej zieleni, w tym wycinkę drzew oraz krzaków (samosiewów drzew),
- wykonanie betonowych ścian oporowych
- wykonanie podbudowy i okrawężnikowanej nawierzchni jezdni szerokości 4,5m z płyt betonowych, ażurowych o grubości 10 cm,
- wykonanie placu do zawracania o wymiarach 13x13m z płyt betonowych, ażurowych grubości 10 cm wraz z okrawężnikowaniem,
- montaż barier ochronnych,
- budowę zjazdów indywidualnych z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm,
- budowę sieci oświetlenia ulicznego,
- przebudowę przyłącza elektroenergetycznego do posesji,
- przebudowę przyłącza wody,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
- wykonanie i montaż tablicy informacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1031871,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1460064,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1031871,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jakub Bożek "DROMAR"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260364717

7.3.3) Ulica: ul. Antoniego Hedy ps. "Szary" 9a

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1031871,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane