Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy- dostawa frezarki CNC do Powiatowego Zespołu Szkół w Świebodzinie
ZWIĄZEK POWIATÓW LUBUSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00647228
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00647228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-11 14:05
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b6fd6db-c994-4c2f-ba00-5ec21157611b
- Identyfikator
- 9271935888
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647228 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy- dostawa frezarki CNC do Powiatowego Zespołu Szkół w Świebodzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK POWIATÓW LUBUSKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361889123
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 5
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-057
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zpl.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b6fd6db-c994-4c2f-ba00-5ec21157611b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy- dostawa frezarki CNC do Powiatowego Zespołu Szkół w Świebodzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b6fd6db-c994-4c2f-ba00-5ec21157611b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00327316/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Wyposażenie do pracowni samochodowej, informatycznej, elektrycznej, mechatronicznej, energetyki odnawialnje, symulacyjnej, obróbki ręcznej, laboratorium
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus z Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, projekt: „Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy”, priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, działanie 6.5 Kształcenie zawodowe.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550219
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPL.273.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22405 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy- dostawa frezarki CNC do Powiatowego Zespołu Szkół w Świebodzinie”
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus z Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, działanie 6.5 Kształcenie zawodowe.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty został
w załącznikach nr 4 (Opis przedmiotu zamówienia) oraz 5 (wzór umowy) do SWZ.
4. Przedmiot umowy należy dostarczyć na adres: Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie, ul. Wojska Polskiego 6, 66-200 Świebodzin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42623000-9 - Frezarki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający po dokonaniu czynności polegającej na wyborze najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postepowaniu został poinformowany przez Wykonawcę, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą, że odstępuje on od podpisania umowy. W związku z powyższym Zamawiający dokonał unieważnienia czynności wyboru oraz unieważnia postępowanie z uwagi na fakt, że ceny wszystkich pozostałych ofert niepodlegających odrzuceniu przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |