Zakup stężonego kwasu siarkowego i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie

CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00647260
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00647260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-11 14:10
Lokalizacja
Sobuczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c063cd95-e62c-423d-ad18-afd1642fccff
Identyfikator
5732244750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kwas siarkowy

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY APKASochaczew, PL · lot 0
229 887 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647260 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup stężonego kwasu siarkowego i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150370893

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konwaliowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Sobuczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-263

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34) 327 53 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czpk.czest.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czpk.czest.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czpk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka odpadami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup stężonego kwasu siarkowego i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c063cd95-e62c-423d-ad18-afd1642fccff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 19/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup stężonego kwasu siarkowego i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie.
II. Zakres zamówienia:
1. Dostarczony kwas siarkowy będzie spełniał parametry i normy właściwe dla kwasu siarkowego stężonego (92% – 96%).
2. Kwas siarkowy będzie dostarczany do siedziby Zamawiającego: Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Sobuczyna, ul. Konwaliowa 1, 42 – 263 Wrzosowa
3. Wykonawca przekaże Zamawiającemu kartę charakterystyki wraz ze stosownym atestem na każdą dostarczoną partie kwasu siarkowego.
4. Dostawy będą realizowane w ilości i terminach uzgodnionych telefonicznie, nie później niż 48h od telefonicznego zamówienia dokonanego przez Zamawiającego, przy czym zamówienia mogą być składane od poniedziałku od godziny 8.00 do piątku do godziny 15.00 (z wyłączaniem dni wolnych od pracy), tak by poszczególne dostawy mogły być realizowane w dniach roboczych. Każde zamówienie będzie potwierdzone wiadomością email skierowaną do Wykonawcy przez Zamawiającego.
5. Kwas siarkowy będzie dostarczany w przystosowanych pojemnikach (np. DPPL), a następnie Zamawiający przepompuje kwas własnym staraniem do zbiornika technicznego oczyszczalni. Wykonawca ma obowiązek zabrania opróżnionego pojemnika, w którym dostarczył kwas.
6. Minimalna ogólna ilość kwasu siarkowego, o którym mowa w pkt 1. powyżej, przewidziana do dostarczenia w okresie trwania umowy wynosi 100 000 kg, a maksymalna 210 000 kg.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania w pełni maksymalnej ilości zamówienia, o którym mowa w pkt 6. powyżej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24311411-1 - Kwas siarkowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229887,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348705,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229887,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BEST-CHEM" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jerzy Jacek Apka w spadku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371002210

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229887,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy