DOSTAWA SPRZĘTU DO PROWADZENIA ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH DLA UCZNIÓW w ramach Projektu pn. Szansa dla wszystkich – program podniesienia wyników maturalnych uczniów dolnośląskich szkół (powtórzone)
Powiat Kamiennogórski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00647325
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00647325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-11 14:19
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7d63296-d022-46c4-a699-d9dd7c2b0402
- Identyfikator
- 6141474708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt komputerowy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647325 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU DO PROWADZENIA ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH DLA UCZNIÓW
w ramach Projektu pn. Szansa dla wszystkich – program podniesienia wyników maturalnych uczniów dolnośląskich szkół (powtórzone)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kamiennogórski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wł. Broniewskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@kamienna-gora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienna-gora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_kamiennagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA SPRZĘTU DO PROWADZENIA ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH DLA UCZNIÓWw ramach Projektu pn. Szansa dla wszystkich – program podniesienia wyników maturalnych uczniów dolnośląskich szkół (powtórzone)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7d63296-d022-46c4-a699-d9dd7c2b0402
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029588/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu do prowadzenia zajęć wyrównawczych dla uczniów w ramach projektu pn.: Szansa dla wszystkich - program podniesienia wyników maturalnych uczniów dolnośląskich szkół
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021 – 2027 w ramach Projektu pn. Szansa dla wszystkich – program podniesienia wyników maturalnych dla uczniów dolnośląskich szkół2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.3.17.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do prowadzenia zajęć wyrównawczych dla uczniów w ramach Projektu pn. Szansa dla wszystkich – program podniesienia wyników maturalnych uczniów dolnośląskich szkół. Dostawa obejmuje pozycje takie jak: dwie (2 szt.) kserokopiarki, sześć (6 kompletów) tonerów do kserokopiarek, cztery (4 szt.) monitory multimedialne,.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, do upływu terminu składania ofert, wpłynęły oferty złożone przez:1) Tronus Polska sp. z o. o. z siedzibą prowadzonej działalności w Warszawie przy ul. Ordona 2a z ceną 178 736,28 złotych;
2) Witold Ziołek przedsiębiorca działający pod firmą P.W. Antares Witold Ziołek z siedzibą prowadzonej działalności w Boguszowie – Gorcach przy ul. Waryńskiego 32 z ceną 87 632,40 złotych;
3) WILANKA sp. z o. o. z siedzibą prowadzonej działalności w Warszawie przy ul. Lindleya 16 z ceną 51 972,42 złotych.
W wyniku przeprowadzonego badania złożonych ofert zamawiający dokonał odrzucenia oferty wykonawcy – Tronus Polska sp. z o. o., Witold Ziołek przedsiębiorca działający pod firmą P.W. Antares Witold Ziołek i WILANKA sp. z o. o.
Stosownie do art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Jest rzeczą oczywistą, że gdy brak jest choćby jednej prawidłowej oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Dlatego, gdy nie złożono żadnej oferty lub wszystkie oferty podlegają odrzuceniu, postępowanie ulega unieważnieniu.
Uwzględniając fakt, że zamawiający dokonał odrzucenia wszystkich złożonych ofert niniejsze postępowanie ulega unieważnieniu.
| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |