Remont ogrodzenia Szkółki Gospodarczej Nadleśnictwa Trzcianka

Nadleśnictwo Trzcianka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00647380
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00647380/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-11 14:27
Lokalizacja
Trzcianka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f8ea3d4-e8b7-4729-9d04-23d951c2f0ef
Identyfikator
7630011724
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ RYBIŃSKISulechów, PL · lot 0
140 411,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647380 z dnia 2024-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia Szkółki Gospodarczej Nadleśnictwa Trzcianka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Trzcianka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064493

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Trzcianka

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-980

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzcianka@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzcianka.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/pn/lasy/demand/181705/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ogrodzenia Szkółki Gospodarczej Nadleśnictwa Trzcianka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f8ea3d4-e8b7-4729-9d04-23d951c2f0ef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00379957/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont ogrodzenia Szkółki Gospodarczej Nadleśnictwa Trzcianka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 173465,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu ogrodzenia Szkółki Gospodarczej, o długości ok. 560 mb.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Roboty rozbiórkowe, demontażowe i towarzyszące:
Demontaż zniszczonego ogrodzenia szkółki (ok. 560 mb) wraz z słupkami i fundamentami słupków. Demontaż istniejących trzech bram technicznych. Demontaż i utylizacja istniejącego ogrodzenia po stronie Wykonawcy.
Materiał rozbiórkowy – złom stanowi własność Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy do wywiezienia na wysypisko i przekaże Zamawiającemu dane do opracowania karty odpadu – złomu.
Ogrodzenie:
Panelowe, systemowe wraz z podmurówką.
Wysokość paneli - 173 cm.
Średnica prętów stalowych - 5 mm.
Wysokość podmurówki – 30 cm.
Panele (zgrzewane z prętów stalowych Ø5mm, ocynkowanych) należy mocować do słupków stalowych o przekroju prostokątnym 60x40x1,5 mm, ułożonych w rozstawie 2,5 m i zabetonowanych w fundamencie z betonu B20 (C16/20). Fundament należy wykonać w przekroju kwadratowym o wym. min. 30 cm x 30 cm do głębokości min. 0,7 m. Podmurówkę ogrodzenia należy wykonać z elementów prefabrykowanych o wysokości 0,3 m.
Bramy:
Bramy o wysokości 2 m i szerokości w świetle odpowiednio:
- jedna brama 7,0 m
- jedna brama 5,0 m
Ramy skrzydeł z profili stalowych minimum 4 cm x 4 cm, wypełnienie z panelu systemowego, grubość drutu min. 5 mm. Słupki bram z profili stalowych minimum 8 cm x 8 cm, zabetonowane w fundamencie z betonu min. B20 (C16/20).
Prześwit między bramą a terenem nie powinien być większy niż 3 cm.
Bramy zamykane na kłódki lub z klamką i zamkiem.
Fundamenty:
Fundamenty pod słupki ogrodzenia wykonać z betonu min. C16/20. Fundament słupków ogrodzeniowych o wymiarach 30 x 30 x 70 cm (lub otwór okrągły o średnicy 30 cm), zagłębiony w grunt 100 cm.
Fundamenty pod słupki bram wykonać z betonu min. C16/20 . Fundament słupków o wymiarach 40 x 40 x 100 cm (lub otwór okrągły o średnicy 40 cm), zagłębiony w grunt 100 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140411,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296082,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140411,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ogrodzenia Rybiński Arkadiusz Rybiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730764513

7.3.3) Ulica: Warszawska

7.3.4) Miejscowość: Sulechów

7.3.5) Kod pocztowy: 66-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140411,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane