Dostawa pakietów wsparcia oraz rozszerzenie poprzez dostawę dodatkowych licencji do posiadanego systemu Securevisio lub dostarczenie rozwiązania równoważnego.
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00647616
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00647616/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-11 15:08
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7521fa8c-9238-4daa-851e-b36021033e8a
- Identyfikator
- 8991734166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647616 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pakietów wsparcia oraz rozszerzenie poprzez dostawę dodatkowych licencji do posiadanego systemu Securevisio lub dostarczenie rozwiązania równoważnego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005965788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Energetyczna 4
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 519693465
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wroclaw.sa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroclaw.sa.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7521fa8c-9238-4daa-851e-b36021033e8a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa pakietów wsparcia oraz rozszerzenie poprzez dostawę dodatkowych licencji do posiadanego systemu Securevisio lub dostarczenie rozwiązania równoważnego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7521fa8c-9238-4daa-851e-b36021033e8a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647616
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.261.60.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 210689,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie licencji (50 dodatkowych licencji) oraz przedłużenie wsparcia poprzez dostawę pakietów wsparcia producenta dla posiadanego przez Sąd Apelacyjny we Wrocławia systemu SecureVisio (dalej: System) na okres 36 miesięcy, począwszy od dnia 1 stycznia 2025 r., zgodnie z Załącznikiem nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia.
2. Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne jako dostawa licencji, instalacja i wdrożenie systemu równoważnego wraz z usługą przeprowadzenia warsztatów szkoleniowych wraz zapewnieniem wsparcia przez okres 36 miesięcy liczonych od dnia podpisania Protokołu Odbioru Końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242910,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242910,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242910,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011594689
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 162A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-342
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
ITT-PRO Sp. z o.o., ul. Gdańska 49 a, 01-633 Warszawa, w zakresie dostawy licencji
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242910,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |