po terminietermin 2025-08-19 01:59
Przetarg nieograniczony PN/36SM/07/2025/WWSP na dostawy sprzętu medycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach dotacji celowej na realizację zadania inwestycyjnego w ochronie zdrowia „Wyposażenie Warszawskiego Szpitala Południowego”
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 522884-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-08-11
- Termin
- 2025-08-19 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.