Remont drogi gminnej 140205K w km od 0+000 do km 0+990 o długości 0,990 km, w miejscowościach Książ Mały, Książ Mały-Kolonia, Gmina Książ Wielki
Gmina Książ Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00647652
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00647652/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-11 15:20
- Lokalizacja
- Książ Wielki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42b6fa15-2e17-4c4b-aab8-11c9528ade6c
- Identyfikator
- 6591186961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00647652 z dnia 2024-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 140205K w km od 0+000 do km 0+990 o długości 0,990 km, w miejscowościach Książ Mały, Książ Mały-Kolonia, Gmina Książ Wielki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Książ Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 17
1.5.2.) Miejscowość: Książ Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-210
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413838002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ksiazwielki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ksiazwielki.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 140205K w km od 0+000 do km 0+990 o długości 0,990 km, w miejscowościach Książ Mały, Książ Mały-Kolonia, Gmina Książ Wielki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42b6fa15-2e17-4c4b-aab8-11c9528ade6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647652
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047178/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont drogi gminnej 140205K w km od 0+000 do km 0+990 o długości 0,990 km, w miejscowościach Książ Mały, Książ Mały-Kolonia, Gmina Książ Wielki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562188
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 244967,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Remont drogi gminnej 140205K w km od 0+000 do km 0+990 o długości 0,990 km, w miejscowościach Książ Mały, Książ Mały-Kolonia, Gmina Książ Wielki”, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany, w szczególności do:
a. opracowania projektu oznakowania robót i zmiany organizacji ruchu na czas realizacji robót oraz uzyskania jego zatwierdzenia przez właściwe organy,
b. oczyszczenie nawierzchni bitumicznej,
c. oczyszczenie poboczy,
d. wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych warstwa wyrównawcza asfaltowa – grubość po zagęszczeniu 2-4 cm,
e. wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych warstwa ścieralna asfaltowa – grubość po zagęszczeniu 4 cm,
f. wykonania nawierzchni pobocza z kruszywa łamanego – warstwa kruszywa o grubości po zagęszczeniu 10 cm,
g. wykonanie nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego – warstwa kruszywa o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – „OPZ”, na który składa się:
a. dokumentacja techniczna (część opisowa i część rysunkowa),
b. Szczegółowe Specyfikacje Techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (SST),
c. przedmiar,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250920,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 507350,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250920,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591982659
7.3.3) Ulica: ul. Zakładowa 17
7.3.4) Miejscowość: Nowiny
7.3.5) Kod pocztowy: 26-052
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie części robót drogowych. Podwykonawcy na etapie składania ofert nie są znani.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg| 2024-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |