,,Budowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1326 D na odcinku od m. Łapczyce do drogi wojewódzkiej nr 339”

Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00648120
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00648120/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-12 08:33
Lokalizacja
Trzebnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-835d5944-81a7-4fb3-a61a-b48e377a402a
Identyfikator
9151626021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
4 870 664,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648120 z dnia 2024-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1326 D na odcinku od m. Łapczyce do drogi wojewódzkiej nr 339”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932712041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łączna 1c

1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713870617

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat.trzebnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drogi.trzebnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drogi_trzebnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1326 D na odcinku od m. Łapczyce do drogi wojewódzkiej nr 339”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-835d5944-81a7-4fb3-a61a-b48e377a402a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648120

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072141/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Budowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1326D na odcinku od m. Łapczyce do drogi wojewódzkiej 339

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545303

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DTiZP/200/23/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6170107,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Budowa drogi powiatowej nr 1326 D – Etap H:
Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi powiatowej nr 1326 D relacji m. Łapczyce – os. Gola do granicy gminy Żmigród w km 0+286 do 1+938,13.
UWAGA! W rysunku PZT stanowiącym część projektu budowlanego (rys. H.1.2 (1)) został zaznaczony km 0+286 jako początek robót budowlanych i ten kilometraż jest właściwy.
Zamawiający informuje, że budowa drogi powiatowej nr 1326 D – Etap H powinien być wykonany w pierwszej kolejności.
1.2 Zakres robót obejmuje:
- budowę drogi powiatowej o nawierzchni bitumicznej szer. 5,5m
- budowę ścieżki rowerowej o nawierzchni bitumicznej szer., 2,15m poza terenem zabudowanym
- budowę ścieżki rowerowej o nawierzchni z betonowej kostki brukowej szer., 2,00m w terenie zabudowanym ze ściekiem przykrawężnikowym z betonowej kostki brukowej szerokości 0,2m.
- budowę pobocza o nawierzchni z kruszywa szer. 0,75m,
- budowę zjazdów indywidualnych o nawierzchni z kruszywa,
- budowę zjazdów indywidualnych, publicznych o nawierzchni bitumicznej,
- budowę przepustów pod projektowanymi zjazdami z rur PCV Ø400,
- oczyszczenie, odmulenie i wyprofilowanie istniejących rowów,
- budowę nowych rowów,
- wycinkę istniejących drzew i krzewów.
2 Przebudowa drogi powiatowej nr 1326 D:
Obejmuje odcinek drogi powiatowej 1326D za miejscowością Łapczyce Gmina Żmigród do drogi wojewódzkiej nr 339 na odcinku 761 m, Gmina Prusice i polega na budowie jezdni bitumicznej oraz ścieżki rowerowej o nawierzchni bitumicznej.
2.1 Zakres robót obejmuje:
- Roboty ziemne i rozbiórkowe - mechaniczna rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej
Wykonanie konstrukcji drogi - wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego;
- wykonanie warstw konstrukcyjnych z betonu asfaltowego
- wycinkę istniejących drzew i krzewów.
Charakterystyczne parametry:
- powierzchnia jezdni – 4000m2
- powierzchnia ścieżki rowerowej – 800m2
- powierzchnia zjazdów – 120m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4870664,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6029535,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4870664,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ok 55%

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4870664,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-13
2024-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane