Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września (II postępowanie)
Gmina Września
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00648164
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00648164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-12 08:46
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67182757-08b3-4836-b643-ee458bd6f34f
- Identyfikator
- 7891001386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648164 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września (II postępowanie)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września (II postępowanie)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67182757-08b3-4836-b643-ee458bd6f34f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271 / 71 / WP / 2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 278048,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i rozładunek worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Września w łącznej ilości 1,2 miliona sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ilości i parametry worków):
1) worki do metalu i tworzyw sztucznych:
- ilość: 600 000 sztuk,
- kolor: żółty,
- pojemność: 120 litrów, grubość folii: 30 mikronów,
- wykonane z półprzezroczystej folii LDPE, odpornej na działanie promieni UV, odpornej na niskie temperatury oraz wytrzymałe,
- wymiary worka: szerokość 65-75 cm x wysokość 95-110 cm,
- każdy worek ma być wyposażony (wokół otworu wsypowego worka) w tasiemkę ściągającą służącą do skutecznego zawiązywania otworu wsypowego,
- worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mają mieć napis: METALE I TWORZYWA SZTUCZNE zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 906 t.j.) w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.
2) worki do papieru:
- ilość: 300 000 sztuk.
- kolor: niebieski
- pojemność: 120 litrów, grubość folii: 40 mikronów,
- wykonane z półprzezroczystej folii LDPE, odpornej na działanie promieni UV, odpornej na niskie temperatury oraz wytrzymałe,
- wymiary worka: szerokość 65-75 cm x wysokość 95-110 cm,
- każdy worek ma być wyposażony (wokół otworu wsypowego worka) w tasiemkę ściągającą służącą do skutecznego zawiązywania otworu wsypowego,
- worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mają mieć napis: PAPIER zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 906 t.j.) w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.
3) worki do szkła:
- ilość: 300 000 sztuk,
- kolor: zielony,
- pojemność: 120 litrów, grubość folii: 40 mikronów,
- wykonane z półprzezroczystej folii LDPE, odpornej na działanie promieni UV, odpornej na niskie temperatury oraz wytrzymałe,
- wymiary worka: szerokość 65-75 cm x wysokość 95-110 cm,
- każdy worek będzie wyposażony (wokół otworu wsypowego worka) w tasiemkę ściągającą służącą do skutecznego zawiązywania otworu wsypowego,
- worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mają mieć napis: SZKŁO, zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 906 t.j.) w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321030,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 321030,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RESACO SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692520172
7.3.3) Ulica: UL. H. CEGIELSKIEGO 5
7.3.4) Miejscowość: KOSZALIN
7.3.5) Kod pocztowy: 75-202
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321030,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-19| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |