Skład, druk i kolportaż gazetek osiedlowych oraz sprawozdań z działalności organów Osiedli w 2025 r.
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00648178
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00648178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-12 08:49
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d3898e2-c152-4824-ac21-31d170364d8d
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i dostawy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00648178 z dnia 2024-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Skład, druk i kolportaż gazetek osiedlowych oraz sprawozdań z działalności organów Osiedli w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Skład, druk i kolportaż gazetek osiedlowych oraz sprawozdań z działalności organów Osiedli w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d3898e2-c152-4824-ac21-31d170364d8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049162/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.79 Skład, druk i kolportaż gazetek osiedlowych oraz sprawozdań z działalności organów Osiedli w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624708
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.148.2024.KS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 108200,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 17142,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 2849,52 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 5714,29 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 2429,27 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 7142,86 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 2857,14 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 3786,67 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 4190,48 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 6552,38 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 2029,27 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 1621,95 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 5691,06 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 13821,14 PLN
Część 14
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 3809,52 PLN
Część 15
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 5714,29 PLN
Część 16
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 4761,90 PLN
Część 17
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 3800,00 PLN
Część 18
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 5714,29 PLN
Część 19
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 3333,33 PLN
Część 20
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 3809,52 PLN
Część 21
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji określono we wzorach umowy, stanowiących dla części II, IV-XII, XIV-XXI – Załącznik nr 5 do SWZ, dla części XIII – Załącznik nr 6 do SWZ i dla części I i III – Załącznik nr 7 do SWZ oraz w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1-1.21 do Formularza ofertowego.4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.5.) Wartość części: 1428,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty w tej części
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 12
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 13
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 14
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 15
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 15)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 16
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 16)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 17
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 17)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 18
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 18)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 19
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 19)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 20
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 20)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 21
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 21)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2024-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |